Зменшуємо експлуатаційні витрати: якісні колісні диски на замовлення


Зменшуємо експлуатаційні витрати: якісні колісні диски на замовлення
14:13, 18 2022
751
0

До повномасштабного вторгнення росії Україна посідала провідні позиції серед експортерів агропродукції на світовому ринку. З приходом війни аграріям довелось зіткнутися зі справжніми випробуваннями, адже порушились налагоджені роками процеси та зруйнувались логістичні ланцюги. Посівні території зазнають обстрілів і мінувань: у Київській та Житомирській областях до 50% полів наразі засмічені уламками та вибуховими пристроями. Загальна сума втрат, які були нанесені аграрній галузі України внаслідок бойових дій, склала $4,29 млрд.

Ринок запчастин сільськогосподарської техніки також значно постраждав. Через постійні бомбардування та окупацію міст чимало виробників та постачальників втратили склади на території нашої держави. 22% від повної структури загальних пошкоджень агросектору складають саме збитки від втрати технічних парків. Крім того, відомі бренди скоротили графіки імпорту продукції або повністю припинили діяльність в Україні. Це спричинило значний дефіцит на ринку техніки та комплектуючих до неї. А на сьогоднішній день аграрії не мають можливості самостійно придбати потрібні для продовження робіт запасні частини, адже виїзд за кордон чоловікам від 18 до 60 років заборонений.

Саме тому українські компанії вирішили об'єднати свої зусилля та вийти на єдину платформу ADAM UA, де аграрії зможуть придбати усе необхідне для сільськогосподарських робіт. Так, наприклад, на майданчику можна знайти колісні диски для тракторів, комбайнів, обприскувачів, культиваторів, сівалок, а також будівельної техніки та вантажних автомобілів. До того ж, на сайті є послуги компанії, яка спеціалізується на випуску деталей із нестандартним вильотом. Вони виготовляються на замовлення за індивідуальними замірами, що зручно, адже знайти потрібний товар під час війни дуже важко. Тому фермери точно зможуть підібрати необхідний колісний диск та купити товар на сайті або у додатку лише в кілька кліків.

Зменшуємо експлуатаційні витрати

«Ми створили єдину платформу ADAM UA, що об'єднує перевірених національних та закордонних агровиробників. Місія нашої команди — реформувати складний та довготривалий традиційний процес купівлі сільськогосподарських товарів та зекономити дорогоцінний час фермерів. Наприклад, достатньо просто надати нам параметри вашого трактора чи культиватора, а ми потурбуємось, щоб ви отримали колісні диски, що ідеально підійдуть саме для вашої техніки зі швидкою та зручною доставкою», — зауважила керівниця проєкту Альона Возненко.


На майданчику ADAM UA представлені диски, які виготовлені на сучасному обладнанні та з якісних матеріалів. Тож із впевненістю можна сказати, що стабільність, продуктивність і прохідність в полі та на дорозі, навіть при складних ґрунтово-кліматичних умовах, вам гарантовані.

Джерело та фото: agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0