Trimble запускає для українських аграріїв віртуальне господарство – інтерактивну онлайн платформу Virtual Farm


Trimble запускає для українських аграріїв віртуальне господарство – інтерактивну онлайн платформу Virtual Farm
14:23, 12 2022
598
0

Компанія Trimble запускає віртуальне господарство Virtual Farm – інтерактивну онлайн платформу, де кожен аграрій знайде рішення для точного землеробства, яке підійде саме для його господарства.

Trimble (NASDAQ: TRMB) 8 лютого 2022 року оголосила про запуск віртуального господарства Virtual Farm – інтерактивної онлайн платформи, завдяки якій аграрії з усього світу можуть зануритися в точне землеробство та дослідити всі його переваги. Відтепер платформа доступна для українських аграріїв – повідомляють у пресофісі компанії.

За допомогою цієї новітньої платформи користувачі можуть відвідати віртуальне господарство та визначити загальні проблеми, з якими вони щодня зіштовхуються. Дослідивши прості у використанні та різноманітні рішення Trimble, користувачі можуть зв’язатися з представником компанії, щоб вибрати найоптимальніше рішення для свого господарства.

– У Trimblе ми щодня працюємо з аграріями. Це допомагає нам зрозуміти питання, які турбують їх найбільше, та якнайкраще допомогти у пошуках рішень, – сказав Джим Чемберс, віцепрезидент Trimble Agriculture. – Ми знаємо, що сільське господарство – це тяжка праця. Однак рішення Trimble Agriculture можуть допомогти полегшити роботу, а цей новий інструмент допоможе аграріям визначити їхні завдання та швидко знайти рішення.


Ніхто не може контролювати зовнішні сили, які негативно впливають на сільське господарство. Проте існують рішення, які можуть допомогти полегшити сільськогосподарську діяльність.

Віртуальне господарство Trimble Virtual Farm детально описує загальні проблеми та практичний досвід застосування технологій та рішень, зокрема:

Забезпечення виконання робіт


Сезонні працівники та проблема з кваліфікованою робочою силою може значно впливати на ефективне та точне виконання польових робіт. Завдяки інтуїтивно зрозумілим робочим процесам, рішення для точного землеробства дають змогу операторам виконувати польові завдання з легкістю та з мінімальним рівнем підготовки. Автоматичний вибір знаряддя, поля та конкретного завдання допомагає операторам працювати над правильними завданнями з правильним агрегатом у потрібному полі. До того ж, усі польові дані синхронізуються безпосередньо з офісом господарства.

Управління даними


Одночасна робота кількох транспортних засобів і обмін даними між різними платформами в межах одного господарства може бути складним завданням через значний об’єм інформації. Рішення для управління даними допомагають максимально використовувати сільськогосподарські дані, автоматично синхронізуючи цю інформацію для підвищення ефективності ведення господарювання.

Оптимізація інвестицій


Засоби захисту рослин становлять левову частку витрат в агровиробництві, крім того, керівнику може бути вкрай складно забезпечити та прослідкувати послідовне та правильне внесення препаратів. У сучасній економіці аграрії шукають шляхи скорочення витрат і водночас варіанти підвищення ефективності за допомогою технологій, які зменшують марні витрати.

Управління ресурсами з оптимальним використанням часу


Аграріям важливо водночас оперувати інформацією про стан полів, використання машинно-тракторного парку в часовому діапазоні для злагодженої роботи та функціонування господарства. Забезпечення належного та ефективного використання ресурсів робить агрокомпанії більш прибутковими.

Управління водними ресурсами


Майже кожне господарство має проблеми з вологою – чи то занадто багато води, чи її недостатньо, чи просто не знаєте, як оптимізувати розподіл води, щоб вплинути на прибуток. Управління водними ресурсами сприяє їх ефективнішому використанню, що також значно впливає на прибутковість агровиробництва.

Початок роботи в точному землеробстві


Перед аграріями, які мають бажання впровадити технології точного землеробства, можуть виникати сумніви та питання, серед них: розмір початкової інвестиції в технологію, нестача знань стосовно того, як вибрати правильне обладнання з підтримкою та обслуговуванням. Відповіді на ці запитання разом із практичним прикладом повернення інвестицій продемонструють аграріям, як точне землеробство може суттєво змінити їхню сільськогосподарську діяльність на краще.

Trimble пропонує аграріям високонадійне, точне та просте у використанні обладнання разом із місцевою сервісною підтримкою для того, щоб оптимізувати роботу господарства, з можливістю легкої інтеграції з різними брендами, та наданням агровиробникам більшої ефективності роботи техніки різних виробників в межах одного господарства.

Дізнайтеся більше про те, як прості у використанні технології Trimble можуть максимізувати продуктивність і забезпечити швидке повернення інвестицій із використанням технологій точного землеробства на віртуальній платформі Virtual Farm.


Про підрозділ Trimble Agriculture


Підрозділ точного землеробства Trimble Agriculture надає рішення, які вирішують складні технологічні завдання незалежно від рельєфу та природних параметрів поля. Технології Trimble дають змогу агровиробникам визначити необхідні потреби для виробництва безпечних та якісних продуктів харчування вигідним та екологічно безпечним шляхом. Охоплюючи всі сезони, поля, місцевість та розміри господарства, рішення Trimble можна використовувати в господарстві на більшості сільськогосподарського обладнання, незалежно від бренду та року виробництва. Для кращого ухвалення рішень Trimble пропонує технологічну інтеграцію, яка дає змогу аграріям збирати інформацію та обмінюватися нею з можливістю оперативного управління інформацією, забезпечуючи підвищену ефективність роботи в ланцюжку створення доданої вартості сільськогосподарської продукції. Серед рішень Trimble – автоводіння та напівавтоматичне керування; контроль норми та потоку висіву/внесення, управління водними ресурсами; рішення для збирання врожаю; управління даними на настільних і хмарних платформах; корекційні супутникові сигнали та ін.

Додаткову інформацію про Trimble Agriculture див.: zemlerobstvo.trimble.com.

Джерело та фото: GrowHow
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0