Жінка-фермер може отримати грант до 400 тисяч гривень


Жінка-фермер може отримати грант до 400 тисяч гривень
19:09, 08 2022
849
0

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2022.

Цьогоріч компанія ухвалила рішення про збільшення грантового фонду програми TalentA — до понад 2,5 млн грн. Його розподілять між переможницями за рішенням членів експертної ради. Про це повідомляє проект Womo.ua, пише zemliak

У компанії розповіли, що провідною темою цьогорічної програми буде антикрихкість, тобто стійкість у кризових умовах.

В умовах війни «TalentA-2022. Антикрихкість» є одним з соціальних проектів Corteva заради наближення Перемоги України. Курс має на меті допомогти жінкам, які задіяні в сільськогосподарському виробництві, впоратись із наслідками трагічних подій, що відбуваються на території України:

✔️ відновити та забезпечити життєздатність бізнесу
✔️ адаптуватись до нових реалій
✔️ управляти кризою і таким чином знизити ризики для продовольчої безпеки в громадах.

«Метою цьогорічної програми є зміцнення та відновлення жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Програма сприятиме розвитку антикризових навичок в учасниць та надасть їм можливість виграти гранти на для відновлення бізнесу та соціальної підтримки своїх громад», — ідеться у повідомленні.


Своїм досвідом з учасницями ділитимуться відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти. Також своїми передовими знаннями поділяться фахівці Corteva Agriscience. До участі у цьогорічній програмі з поглибленим рівнем антикризового навчання запросили учасниць TalentA минулих сезонів. Загалом учасницями «TalentA-2022. Антикрихкість» стали 45 жінок-фермерок віком від 23 до 70 років з 18 областей України.

Переможниці грантового конкурсу будуть визначені не пізніше 12 жовтня 2022 року. Вони візьмуть участь у Церемонії нагородження, яка відбудеться з нагоди Всесвітнього дня сільських жінок – 17 жовтня 2022.

Джерело та фото: zemliak.com
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0