Дефіцит ринку голландської редьки

Дефіцит ринку голландської редьки
10:43, 07 февраль 2020
1 407
0
Останні кілька тижнів на ринку редьки спостерігався значний дефіцит. "Усі зосередилися на святковому сезоні. Після Нового року пропозиція значно скоротилася. Це в даний час спричиняє над середні ціни на ринку", - каже Ерік де Йонг з розсаднику редьки Jongfresh. Ця ферма базується в місті Монстер, Нідерланди.

"Зрештою, було занадто багато спекуляцій щодо зниження попиту. Це призвело до дефіциту. Зараз ми спостерігаємо відновлення виробництва. Це, звичайно, ще не було по-справжньому холодно. І з кілька приємних сонячних днів, ви знову знову відчуєте невеликий ріст ". Ерік не очікує хвилюючих змін у ситуації на ринку до середини лютого. "Ми сподіваємось, що весна піде на хороший рівень".

Протягом багатьох років Jongfresh набув спеціалізації в основному для спеціальної редиски. Вони постачають не тільки червону редиску вручну. У них редька біла і біла з кінчиками, наприклад, у змішаних пакетах. "На сьогоднішній день існує протилежна тенденція щодо продажу білої редьки. Під час святкового сезону у нас був дефіцит. Зараз знову достатньо поставок", - каже Ерік.

Дефіцит ринку голландської редьки

За словами цього виробника, площа редьки в Нідерландах незначно зросла. У наш час конкуренція за редькові кущі йде переважно з Італії. Для сипучої редиски - з таких країн, як Португалія, Марокко та Ізраїль. "Позитивним явищем є те, що ми, як виробники редьки в Нідерландах, більше зв'язуємось між собою. Легко конкурувати між собою на внутрішньому ринку. Однак набагато краще виграти позицію разом за кордоном продажів. Це є, з високоякісним продуктом, - підсумовує Ерік.

Джерело та фото: Freshplaza
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0