Замовити та купити запчастини для комбайнів Case

Замовити та купити запчастини для комбайнів Case
13:58, 08 2022
522
0

Якщо Ви займаєтесь агробізнесом та маєте земельний банк в оренді або у власності, утримуєте сучасний парк сільськогосподарської техніки, у складі якого є комбайни всесвітньовідомого бренду Case – вам просто необхідно мати надійного постачальника оригінальних запчастин по актуальним цінам.

Ми знаємо все про запчастини Case


Техніка Case має високі стандарти, стійка до зношуваності та має пороги надійності з великим запасом, проте виникають регламентні потреби закупівлі та вибору запчасти на комбайн Case.

запчастини для комбайнів Case

Співпрацюючи з компанією «Крупа і К» ви будете завжди впевнені, що Вас не підведуть в найспекотніші часи жнив, коли техніка в полях працює в три зміни, і в день, і вночі, коли кожна годинка на вагу золота. Для зручності ми створили на сайті інтуїтивний пошук з актуальним каталогом.

Наша команда має високий рівень планування закупівель під сезон, тому коли ваші комбайни виконують важку роботу в полі, піддаються навантаженням щоденно в період сезонних робіт, ми завжди підставимо партнерське плече та підстрахуємо, знімаючи головний біль агробізнесмена. Круті менеджери проконсультують, підберуть та організують поставки, як в телефонному режимі так і через месенджери. Всі актуальні контактні дані опубліковані у нас на сайті.

Каталог з детальним переліком, де є і запчасти для трактора Case побудований максимально інтуїтивно, включає:
• Найрізновамітніші деталі для двигунів: радіатори під актуальні моделі, дифузори, щупи, комплекти прокладок, подушки для двигуна;
• Фірмові ремені та шківи;
• Ротори в асортименті, пластини для роторів, роторні накладки;
• Шайби з гайками М10, стопорні кільця, шпонки валів;
• Комплекти збірних кнопок, датчики, замки запалювання
• Диски та шини;
• Оригінальна масла та хімія.

запчастини для комбайнів Case

Окрім асортименту оригінальних запчастин, ми можемо запропонувати аналоги найвищої якості з Європи та США. Звертаємо увагу, що є запчастини для сільськогосподарських жаток.

Виникає питання: де придбати запчастини Case в Україні?


По-перше, все необхідне ви знайдете у нас на сайті, по-друге, професійні консультанти з багаторічним досвідом проведуть консультації з усіх важливих питань замовлення, підбору та доставки, а по-третє, ми в Україні та маємо наметі сприяти розвитку аграрної галузі. Гарантуємо якість всіх деталей проданих нами на ринок.

запчастини для комбайнів Case

Переваги співпраці з «Крупік і К»


Маючи багаторічний досвід, ми напрацювали тісні зв`язки, як з регіональними аграріями – фермерами одноосібниками, так і з великими гравцями на ринку, які формують повістку дня на ринку. Долучайтесь до сотень щасливих клієнтів, які формують платформу агробізнесу майбутнього.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0