Ківіскі - фермер на Ужгородщині виготовляє алкоголь з ківі


Ківіскі - фермер на Ужгородщині виготовляє алкоголь з ківі
10:23, 07 2020
2 074
0

Сьогодні вже нікого не дивує існування алкогольних напоїв, вироблених з самих різних фруктів і ягід.

Ківіскі

На полицях сучасних магазинів можна зустріти міцні напої зі слив, яблук, вишень, суниці або брусниці. Але в Україні ще є невтомні експериментатори: біолог за освітою, і селекціонер за покликанням душі Генріх Стратон вирішив піти далі, і виготовити український аналог шотландському віскі з плодів ківі: ківіскі.

За словами фермера, в цьому році вже закладено 483 кг ягід ківі, відібраних з урожаю 2019 року. Примітно, що сорт ківі також не зовсім звичайний для вітчизняного аграрія: сорт «Карпат Стратона Аурум» відрізняється насичено-помаранчевим кольором м’якоті і є працею селекції самого Генріха Стратона.

Рецепт виготовлення незвичайного напою фермер зберігає в секреті.

Ківіскі

Зазначимо, що виготовлення алкогольних напоїв з фруктів, ягід або меду може стати осередком побудови ланцюга доданої вартості в АПК, про який так часто згадують експерти аграрної галузі. Від виробництва ягід та меду високої якості фермером/їх переробки/виготовлення пляшок/обладнання для виробництва і до реалізації готового продукту.

Джерело та фото: Agroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0