Zakaz.ua почав співпрацю з мережею гастромаркетів WINETIME

Zakaz.ua почав співпрацю з мережею гастромаркетів WINETIME
14:06, 04 2022
699
0

Попри воєнний стан всеукраїнській сервіс доставки Zakaz.ua продовжує активно розвиватися, розширювати асортимент та нарощувати кількість партнерів-ритейлерів. 1-го серпня компанія у Києві запустила доставку з мережі маркетів WINETIME. Асортимент онлайн-вітрини налічує понад 4 тисячі товарів, проте найближчим часом ця кількість тільки зростатиме. Доставку продуктів здійснюватимуть з гастромаркету, що знаходиться на проспекті Миколи Бажана, 1е.

WINETIME – це українська національна мережа гастромаркетів, що як і Zakaz.ua, заснована у 2010 році. Основою асортименту WINETIME є власний імпорт: різноманітні вина, міцні напої і смачна гастрономія з десятків країн з Нового та Старого світу, а також локальні продукти від українських крафтових виробників. У мережі ритейлера покупці можуть придбати свіжі делікатеси та якісний алкоголь з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн. На сьогодні WINETIME налагодив більше 150 прямих імпортних контрактів з європейськими виробниками, ексклюзивно поставляючи їх продукти на ринок України, а гастромаркети мережі працюють у 14 регіонах країни.

WINETIME Zakaz.ua

«Zakaz.ua продовжує активно розвивавати в Україні культуру продуктового онлайн-шопінгу, а тому ми не тільки постійно розширюємо географію присутності сервісу, а й поповнюємо асортимент вибору на сайті та у додатку для наших Клієнтів за рахунок співпраці з новими мережами ритейлерів. Ми налаштовані на плідну та ефективну співпрацю з WINETIME та невдовзі плануємо запустити доставку з гастромаркетів мережі також і в інших містах України», – розповідає Андрій Курський, CEO компанії Zakaz.ua.


Щоб зробити замовлення, необхідно на сайті або в додатку сервісу обрати місто, потрібну адресу, наповнити кошик необхідними товарами, відзначити спосіб оплати і зручне вікно доставки. Після опрацювання заявки та підтвердження замовлення, список продуктів потрапляє до професійного збирача, який оперативно формує корзину в магазині. При цьому всі позиції збираються із збереженням товарного сусідства і правильного температурного режиму. Далі замовлення потрапляє до кур'єра, який швидко та вчасно доправляє товари покупцеві.

WINETIME Zakaz.ua

Кур’єри здійснюватимуть доставку у межах та передмістях Києва з 10:00 до 22:00. Оплатити замовлення можна карткою на сайті.

Джерело та фото: пресреліз Zakaz.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 175
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0