Війна і посівна: підготовка технопарку до нового сезону


Війна і посівна: підготовка технопарку до нового сезону
11:16, 03 2022
606
0

Ринок запчастин для сільгосптехніки сильно постраждав ще у 2020 році через карантинні обмеження — саме тоді склались передумови до майбутньої кризи. Щоб повністю вийти з неї світовому ринку, на думку експертів, знадобилось би кілька років. До закладеної у «ковідні часи» тенденції до дефіциту запчастин додалась ще й війна росії проти України.

Через окупацію та обстріли великі виробники втратили частину складів на території нашої держави. Наприклад, одним прицільним авіа-бомбовим ударом російські військові знищили великий склад в Сумській області, де були запчастини, причіпні агрегати та 30 одиниць зернозбиральної техніки вартістю по 2-3 мільйони кожна. А найбільші виробники вітчизняних деталей до війни знаходились у Харкові, Мелітополі та Маріуполі — містах, що значно постраждали від російської агресії.

Представники міжнародних компаній запевняють, що дефіцит запчастин подолано і вони відновили постачання своєї продукції до відносно мирних регіонів України. Однак існує кілька «але». По-перше, дилери великих компаній змінили умови продажу: раніше покупцям були доступні відтермінування оплат, запчастини та агрегати надавали у розстрочку — зараз більшість із них працює за передоплатою. По-друге, внаслідок перебудови логістичних ланцюгів, ціни на комплектуючі закордонного виробництва зросли в середньому на 50-60%. А через катастрофічну нестачу обігових коштів, що спричинена рекордним зменшенням експорту, фермери фінансово не можуть собі дозволити придбання такої продукції.

«Ми створили майданчик ADAM UA з вигідними умовами розміщення для виробників та дилерів запчастин до сільськогосподарської техніки. Навіть в умовах війни вони можуть максимально просто реалізувати свою продукцію через нашу платформу. У нас безкоштовні реклама та супровід товарів на сайті, невисокі відсотки комісії — тобто, виробникам немає необхідності створювати велику націнку. Фермери можуть обрати необхідні деталі закордонних і вітчизняних виробників у пару кліків і за вигідною ціною», — зауважила керівниця проєкту Альона Возненко.


В цьому сезоні багатьом агропідприємцям не вдасться оновити технопарк через маленьку виручку від продажу продукції — необхідно буде ремонтувати наявні агрегати. В розділі «Запчастини для сільгосптехніки» на сайті ADAM UA можна знайти навіть найменші деталі для ремонту комбайнів, тракторів, причіпних пристроїв тощо. Команда проєкту об’єднує сумлінних і надійних постачальників та щоденно розширює асортимент категорії вигідними пропозиціями. Переходьте на майданчик та обирайте різноманітні гвинти, метизи, підшипники, втулки, осі та багато інших невеликих, але надзвичайно важливих запчастин для вашої техніки за справедливими цінами.

Джерело та фото: пресреліз Adam.co.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0