Zakaz.ua відновив доставку продуктів із МЕТRО

Zakaz.ua відновив доставку продуктів із МЕТRО
21:55, 29 2022
635
0

Доставка з МЕТRО повертається. З 29 серпня всеукраїнський сервіс доставки Zakaz.ua, після вимушеної довготривалої паузи, відновив співпрацю з МЕТRО Україна та вже почав доставляти продукти в Києві одночасно з трьох торговельних центрів мережі.

Замовити доставку можна на сайті metro.zakaz.ua або у мобільному додатку. Асортимент товарів онлайн-вітрини налічує майже 12 тис. одиниць. Формують замовлення професійні комплектувальники сервісу, які збирають все необхідне з полиць торговельних центрів відповідно до побажань клієнтів. Можливо також завчасно сформувати списки улюблених товарів як на сайті, так і в мобільному застосунку. Для замовлення попередньо сформованих списків продуктів достатньо декількох кліків.

«Компанія Zakaz.ua має багаторічний досвід доставки високоякісних товарів з мережі METRO, наша успішна співпраця почалася ще в далекому 2013 році. До 24 лютого цього року ми здійснювали кур’єрську доставку в 15-ти найбільших містах України, а також забезпечували доставку товарів по всій країні у партнерстві з «Новою Поштою». Радий повідомити всім користувачам нашого сервісу, що після вимушеної перерви ми нарешті відновили доставку з МЕТRО Україна. Покупці нарешті можуть насолоджуватися якісним асортиментом, зокрема, власними ТМ мережі МЕТРО. Починаємо відкриття зі столиці і плануємо протягом найближчих тижнів доставляти також в інших містах України», – розповідає Андрій Курський, CEO компанії Zakaz.ua.


Zakaz.ua МЕТRО

«З початком війни, як і кожен український бізнес, компанія МЕTRО Україна стикнулася з багатьма викликами та проблемами, що потребували нагальних рішень. За цей час нам довелося змінювати логістику, залучати нових постачальників та коригувати асортимент. Незмінними залишається лише висока якість товарів, повна відповідність нормам НАССР та наше намагання надавати найкращий сучасний сервіс нашим клієнтам. Саме тому, ми повернулися до роботи з Zakaz.ua, який за довгі роки плідної співпраці зарекомендував себе, як надійний партнер у сфері онлайн-продажів та доставки», – коментує Олена Вдовиченко, СЕО МЕТRО Україна.


Zakaz.ua МЕТRО

Нагадаємо, що Zakaz.ua може доставити замовлення будь-якої ваги та об’єму. Перед доставкою всі продукти зі списку замовлення упаковують у спеціальні термоящики, які зберігають правильний температурний режим. Оплатити замовлення можна карткою на сайті.

Окрім кур’єрської доставки, також доступна функція самовивозу замовлень із торговельних центрів МЕТRО у Києві, що розташовані за такими адресами: Кільцева дорога, 1-в (Теремки), проспект Петра Григоренка, 43 (Позняки) та вул. Сержа Лифаря, 2-а (Троєщина).

Працюємо заради Перемоги! Слава Україні!


Zakaz.ua МЕТRО

Інформаційна довідка:
Zakaz.ua — міжнародна компанія і лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні, заснована в 2010 році. Надає послуги замовлення та доставки від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, Еко Маркет, Таврія В, VARUS, ULTRAMARKET, Восторг, КОСМОС та ринок «Столичний» у Києві. На сьогоднішній день сервіс працює у 13 містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці). Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно, доставку здійснюють кур'єри, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами оптової торгівлі «Бери Вези» у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 16 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2018/2019 фінансовий рік (жовтень 2018 р. – вересень 2019 р.) склав 627 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO. Більше інформації: www.metro.ua

METRO — це провідна міжнародна торговельна оптова компанія, що спеціалізується на обслуговуванні готелів, ресторанів та служб кейтерингу (HoReCa), а також приватних підприємців – власників закладів роздрібної торгівлі. Обслуговуючи понад 16 млн. клієнтів у світі, компанія забезпечує їх якісними товарами як безпосередньо у великих торговельних центрах, так і онлайн, з професійною доставкою. Окрім цього, METRO допомагає своїм клієнтам розвивати бізнес та підвищувати конкурентоздатність, пропонуючи їм сучасні digital-інструменти, покликані розвивати та вдосконалювати сферу гостинності у кожній країні присутності компанії. Сталий розвиток є одним із ключових факторів успішного бізнесу METRO, про що свідчить статус лідера галузі згідно з Європейським індексом сталого розвитку Dow Jones Sustainability Index 2019. Компанія представлена у 34 країнах та надає робочі місця понад 100 тисячам працівників. Обсяг продажів METRO у 2018/2019 фінансовому році склав 27,1 млрд. євро. У жовтні 2019 року METRO AG заключила угоду щодо продажу мажоритарного пакету акцій свого бізнесу у Китаї. У вересні 2018 року компанія розпочала процес продажу роздрібної мережі Real, що налічує понад 34 тисячі працівників. Більше інформації: www.metroag.de

Отримати коментарі та дізнатися подробиці:
e-mail: pr@zakaz.ua

Інформаційні канали компанії:
Zakaz.uа, Zakaz.Global, Facebook,
Instagram, LinkedIn, YouTube
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0