Справа з м'якими фруктами не така проста, як з яблуками

Справа з м'якими фруктами не така проста, як з яблуками
15:17, 05 2020
2 031
0
Оскільки ціни на чорницю в Польщі знизилися за останні кілька років, споживання зростало. Зважаючи на ситуацію з яблуками, це призвело до того, що деякі виробники яблук вирішили видалити яблуневі плантації, щоб звільнити місце для вирощування чорниці.

За словами Емілії Левандовської з Fruit-Group, в Польщі бракує декількох сортів. «Ми сподіваємось, що брак сортів є чимось справжнім моментом і що ситуація незабаром покращиться. Ціни також незначно зростають, - пояснює вона. Як і багато інших виробників яблунь, Fruit-Group шукає альтернативи, оскільки останні два роки яблучні сезони були далеко від ідеальних. «Як компанія, ми сподіваємося досягти більш високих продажів м'яких фруктів у цьому сезоні. Кількість плантацій чорниці в Польщі зростає з кожним роком. Деякі виробники яблук збираються видалити частину своїх плантацій яблук, щоб створити місце для нових насаджень чорниці ".

Споживання чорниці зростає в Польщі, оскільки у людей є більше грошей. У той же час чорниця трохи подешевшала, давши можливість Fruit-Group змогти закріпитися на ринку: «На даний момент ми орієнтуємося на наш місцевий ринок, проте ми співпрацюємо з польськими мережами і вже трохи експортували чорницю. Порівняно з продажами за два минулі роки, ми подвоїли його в останньому сезоні. Ми все ще відносно новинки на цьому ринку, тому що до 2015 року ми працювали лише з кісточковими фруктами, такими як сливи, черешня та вишня. За останні чотири сезони ми розширили нашу пропозицію на чорницю, чорну смородину, червону смородину, аґрус, малину та ожину ».

яблуками

У центрі уваги протягом останніх кількох сезонів було набуття досвіду на місцевому ринку, а також експорту перших невеликих обсягів до Німеччини. «Справа з м'якими фруктами не така проста, як мати справу з яблуками. Ось чому ми не очікуємо на експорт. В основному ми зосереджуємось на місцевому ринку. Експорт природно зростатиме з року в рік, але в яких кількостях сказати важко. Ми відповідальна компанія, тому ми робимо це покроково і хочемо бути впевненими, що продукт підходить для наших клієнтів. Ми хочемо отримати більший продаж м'яких фруктів і підтримувати поточний продаж яблук. Ми хочемо зберегти хороший сервіс для наших клієнтів та задовольнити вимоги наших клієнтів », - підсумовує Левандовська.

Джерело та фото: freshplaza
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 250
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 331
0