«Добродія Фудз» перерахувала понад 81 тис. грн до благодійного фонду «Семаргл» у рамках соціального проєкту «Добро в дії» від ТМ «Добродія»

«Добродія Фудз» перерахувала понад 81 тис. грн до благодійного фонду «Семаргл» у рамках соціального проєкту «Добро в дії» від ТМ «Добродія»
21:11, 17 2022
418
0

На початку червня компанія «Добродія Фудз» ініціювала соціальний проєкт «Добро в дії» від ТМ «Добродія». Основною його метою є підтримка України з боку компанії та споживачів її продукції – вівсяних пластівців під ТМ «Добродія».

Проєкт передбачає, що з кожної придбаної упаковки продукції ТМ «Добродія» з наліпкою «Добро в дії», 1 грн від її вартості буде відрахована на покриття нагальних потреб українців на постраждалих територіях.

Отримані від продажу кошти перераховуються до Благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд регіонального розвитку «Семаргл», який опікується проблемами та потребами постраждалих територіальних громад.

На першому етапі проєкту вже перераховано понад 81 тис. грн. Кошти підуть на відновлення зруйнованих об'єктів у Чернігівській області.

«Наша ініціатива щодо допомоги постраждалим від війни людям та громадам викликала чималу підтримку з боку споживачів продукції ТМ «Добродія», чому ми дуже вдячні. Адже нині допомога постраждалим селищам та містам – це місія кожного українця. Плануємо і надалі розвивати та розширювати соціальну допомогу», – прокоментувала Ірина Брославцева, директор компанії «Добродія Фудз».


Вся інформація щодо перерахованих коштів і адресної допомоги буде опублікована на сайті ТМ «Добродія» за посиланням.

Джерело та фото: zn.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0