З Чорноморська вийшло перше судно, що прибуло в Україну по зерно після 24 лютого


З Чорноморська вийшло перше судно, що прибуло в Україну по зерно після 24 лютого
15:09, 14 2022
439
0

Перше судно, яке після початку повномасштабного вторгнення зайшло в українські порти, вийшло з порту «Чорноморськ» – про це 13 серпня повідомило Міністерство інфраструктури України, пише bizagro

«Сьогодні вранці балкер FULMAR S (під прапором Барбадосу) вийшов у напрямку Туреччини. Судно об’єдналося в караван з балкером THOE», – повідомляє україрнське міністерство.


За його даними, сукупно на борту двох суден 14,5 тисяч тонн аграрної продукції.

Загалом, повідомляє міністерство, у ході ініціативи щодо безпечного експорту зерна, 16 суден вийшли з українських портів, які везуть 450 тисяч тонн агропродукції.

Балкер FULMAR S прибув до України 6 серпня під завантаження зерном, ставши першим таким судном від початку повномасштабного вторгнення Росії.

22 липня, представники України та Росії підписали з ООН і Туреччиною окремі дзеркальні угоди, які спрямовані на розблокування експорту зерна з України на тлі глобальної продовольчої кризи, спричиненої повномасштабним вторгненням Росії на українську територію. Проте наступного дня, 23 липня, Росія атакувала Одеський морський торговий порт крилатими ракетами типу «Калібр».

Перше судно з українським продовольством 1 серпня вийшло з Одеського порту. Йдеться про судно RAZONI, яке під прапором Сьєрра-Леоне попрямувало до порту Тріполі у Лівані. Воно рухалося коридором, безпеку якого підтверджено гарантами – ООН та Туреччиною.

Джерело та фото: bizagro
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0