Стало відомо, хто у Києві може заробити 186 тис грн за місяць

Стало відомо, хто у Києві може заробити 186 тис грн за місяць
15:10, 14 2022
536
0

Не зважаючи на війну, що триває, все більше українських міст та регіонів починає відновлюватися та повертатися до активної бізнес діяльності, пише agrotrend

Київ є лідером за темпами відновлення ринку праці. Все більше компаній починає повертатися до підбору персоналу, в серпні 2022 року понад третина всіх актуальних вакансій на grc.ua розміщена в Києві.

Де найбільше вакансій?


Наразі лідером серед кількості розміщених вакансій є сфера продажу, причому кількість вакансій в сфері має тенденцію до зростання. В квітні частка вакансій зі сфери продажу становила 14%, а от в серпні вже 20% від усіх розміщених. Другими за затребуваністю є спеціалісти зі сфери ІТ, інтернет та телеком, для яких відкрито 19% від всіх столичних вакансій.

Порівнюючи з квітнем, кількість вакансій для спеціалістів зі сфери ІТ у столиці зменшилася на 10%. Фахівці зі сфери маркетингу, реклами та PR стабільно посідають третю сходинку за кількістю відкритих вакансій в Києві. Частка пропозицій роботи у цій сфері становить 10,6% від всіх актуальних у столиці.

Зросла потреба в фахівцях зі сфери фінансів. Наразі для них відкрито 8,4% вакансій, що на 5% більше, ніж в квітні цього року. Дещо зросла кількість вакансій для студентів та людей, які тільки починають свій кар’єрний шлях, наразі для них доступно 5% вакансій.

Скільки готові платити?


Середня пропонована заробітна плата в серпні у Києві 28 700 грн, що дещо нижче ніж минулого місяця, проте все одно вища, ніж загалом по Україні. Найбільшу середню заробітну плату пропонують в ІТ сфері – 186 000 грн, в багатьох вакансіях заробітна плата вказується в валюті, тому не так піддається коливанням.

Фахівцям зі сфери консультування в Києві готові платити в середньому 54 600 грн, а зі сфери маркетингу, реклами та PR – 33 000 грн. Кандидатам у сфері бухгалтерії, управлінського обліку та фінансів підприємств готові платити в середньому 26 000 грн, а в сфері транспорту та логістики – 25 300 грн. Найменшу оплату пропонують для студентів – 12 800 грн.

Яка конкуренція?


Через війну частина людей втратила роботу, хтось змінив місце проживання, а хтось вирішив перекваліфікуватися, тому зросла конкуренція під час пошуку роботи. Найбільша конкуренція в Києві наразі серед студентів та молоді 17 осіб на 1 робоче місце, і цей показник збільшився, порівнюючи з квітнем місяцем.

В серпні зросла конкуренція серед юристів – 8 претендентів на одне робоче місце. Досить висока конкуренція при пошуку роботи серед науковців, освітян, у представників топ-менеджменту та у будівельників – приблизно 7 осіб на місце. Шість осіб на одне вакантне місце у серпні серед адміністративного персоналу.

Варто зазначити, що не зважаючи на те, що Київ приваблює пошукачів більшою кількістю пропозицій роботи та більш високими середніми зарплатами, показник середньої конкуренції у столиці не найвищий в Україні та складає 6 осіб на одну вакансію.

Чи змінився формат пропонованої роботи?


Все більше роботодавців в Києві пропонують роботу на повний день в звичному режимі. В серпні 68% вакансій передбачають роботу на повний день, і цей показник збільшився порівняно з квітнем місяцем на 10%. А от вакансій з дистанційною формою роботи навпаки стало менше, в серпні 12% пропозицій, а в квітні було 33%.

Хто шукає роботу в Києві?


За останній місяць кількість резюме людей, які шукають роботу в Києві, зросла за 14%. Це в основному кандидати з досвідом роботи понад 6 років – 66% резюме. З меншим досвідом 1-6 років шукає роботу 16% осіб, а осіб без досвіду роботи 18%. Найбільш активними пошукачами наразі є люди найбільш працездатного віку 30 – 50 років, їх 62%. Молоді серед пошукачів 21%, а старших за 50 років 16%.

Дані отримані в результаті аналізу бази вакансій та резюме сайту з пошуку роботи grc.ua у серпні 2022 року.

Джерело та фото: agrotrend
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0