ТОП-5 сервісів в допомогу ФОП

ТОП-5 сервісів в допомогу ФОП
17:30, 09 2022
664
0
альтернативный текст
Застосунки та корисні сервіси можуть значно полегшити життя підприємцям, які ведуть справи самотужки або ж хочуть підвищити ефективність бізнесу.

✔️ Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс або ЗІР.
Даний ресурс дає можливість пошуку інформації по певному податку, напряму діяльності, розміщених в Базі знань. Найактуальніші рубрики: запитання-відповіді з бази знань, останні зміни в законодавстві, ставки податків і зборів, податковий календар.

✔️ Електронний кабінет
В ЕК можливий доступ до публічних реєстрів: реєстр страхувальників; реєстр платників ПДВ; реєстр платників єдиного податку; та інше.
ЮО, ФОП, громадяни, тощо, за допомогою КЕП можуть здійснити: перегляд облікових даних платника; подання, перегляд, друк звітності; листування з ДПС; інформація про стан розрахунків з бюджетом; тощо.

✔️ Портал ДІЯ
Це єдиний державний вебпортал електронних послуг. Послуги як для громадян, так і для бізнесу. За допомогою КЕП можна здійснити: реєстрацію бізнесу; проведення змін; отримання довідок та витягів; припинення власної справи, і багато іншого.

✔️ OstApp Journal
В OstApp Journal статті для підприємців на загальній системі
та єдиному податку. Можна знайти корисну інформацію за рубриками: гроші, звітність та податки, трудові відносини, форми та бланки.

✔️ Taxer
Taxer - сервіс, який ідеально підходить ФОП на єдиному податку. Taxer надає бухгалтерську та юридичну підтримку, містить податковий календар та дає можливість отримувати автоматичні нагадування про майбутні звіти та оплати.

З питань ведення ФОП - звертайтесь за посиланням:
Buh.Pro.Panchenko
або за телефоном: +38 (093) 744 - 58 - 57
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 927
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 635
0