Цифрова платформа GEOSYS API завершила перехід на українськомовну версію

Цифрова платформа GEOSYS API завершила перехід на українськомовну версію
12:14, 02 2022
531
0

Від початку війни міжнародна компанія Earth Daily Analytics відкрила безкоштовний доступ усім українським аграріям до своїх цифрових інструментів. Також компанія вийшла з російського ринку та зробила україномовний інтерфейс своїх платформ.

Нещодавно завершився повний перехід цифрової платформи GEOSYS API на україномовну версію. Про це повідомляє прес-служба AGRILAB на своїй Фейсбук-сторінці.

У результаті вже більше, ніж 200 аграріїв отримали безкоштовний доступ до ряду корисних опцій, таких як:

Рейтинг культур для оперативного звіту стану посівів (кукурудза, соняшник, соя тощо) з високою/середньою/низькою вегетацією.

Індекс зміни NDVI для планування польових оглядів та моніторингу суттєвих змін у розвитку внаслідок дозрівання/ураження/дефіциту елементів тощо.
Прогноз погоди (мабуть найбільш необхідна опція зараз) для планування агрооперацій по збору зернових колосових культур.

«Щоб аграрії могли найбільш ефективно використати всі інструменти платформи в умовах свого господарства, ми регулярно проводимо безкоштовні онлайн-навчання в системі GEOSYS API, щоб допомогти аграріям якомога швидше розпочати роботу». – відзначають у публікації.


Джерело та фото: today
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0