ОК Agro

Японські винахідники створили безпілотний - X traktor Kubota

Японські винахідники створили безпілотний - X traktor Kubota
Новини агробізнесу України та світу / діджитал
12:46, 30 январь 2020
1 391
0
Японська компанія розробників інноваційної техніки Kubota створила прототип безпілотного трактора. Модель під назвою Kubota X Tractor cross була представлена ​​на міжнародній виставці сільськогосподарської техніки в Кіото. Міжнародний бренд Kubota був заснований в Японії в Осака ще в минулому столітті. Компанія в основному спеціалізується на виготовленні та розробці фермерської техніки, двигунів і очисного обладнання. Особливою популярністю по всьому світу користуються створені нею трактора.

Не дивно, що новина про появу прототипу електротрактора з автономним управлінням викликала у всіх великий інте. X Tractor cross обладнаний гусеничними колесами з незалежним приводом. Мінітрактор має супутникову навігацію і штучний інтелект. За словами його винахідників, безпілотник може легко змінювати напрямок і висоту кліренсу, їздити по різним видам ґрунтів. Для нього не стануть перешкодою поля з ухилом або нерівною поверхнею. Це особливо буде актуально для японців в технологічних процесах вирощування рису, адже його заливні плантації мають багато нерівностей і часто розташовані в гірській місцевості.

Представники Kubota розкрили не всі інноваційні особливості майбутнього безпілотного електротрактора. Поки навіть дату початку продажів X Tractor cross компанія тримає в таємниці. Однак уже відомо, що його інтелектуальна система здатна не тільки автономно управляти рухом машини, але і розпізнавати зміни росту рослин, збирати урожай і т. П. Таким чином, фермери отримають незамінного помічника для багатьох видів польових робіт. Безпілотний трактор зможе самостійно визначати час посадки врожаю або оранки землі.

X traktor Kubota

Нагадаємо, компанія Kubota вже не перший рік співпрацює з урядом Японії і бере участь в державній програмі підтримки фермерів. Разом з провідними японськими брендами сільськогосподарської техніки вона допомагає максимально полегшити і роботизовані працю аграріїв.

Одним із завдань на сьогодні є розробка екзоскелета. З ним кожен зможе підняти навіть найважчий контейнер з овочами або фруктами. Проте кінцевою метою програми уряду і компаній-розробників є створення ще більшої кількості роботів, які освоять всі види сільськогосподарських робіт. З кожним роком фермерів працездатного віку в Японії стає все менше. Тому компанія Kubota вже зараз створює нові види роботів, які в майбутньому повністю зможуть їх замінити.

Джерело та фото: Agrostory
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 482
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 903
0