Новий сорт червоного рису Скарлетт вже продається в США

Новий сорт червоного рису Скарлетт вже продається в США
Новини агробізнесу України
11:10, 28 январь 2020
1 356
0
Вчені з університету Корнелла разом з дослідниками з лабораторії Міністерства сільського господарства США виростили новий сорт червоного рису з романтичною назвою Скарлетт. Для його створення американські селекціонери використовували довгі зерна японського рису Jefferson і насіння дикого рослини з Малайзії, яке вважається предком азіатського рису.

За словами експертів, новий сорт виділяється на тлі інших високим вмістом антиоксидантів і вітаміну Е. Набір цих речовин характерний для червоних овочів і фруктів. Вони покращують захисні функції організму і попереджають передчасне старіння.

«Якщо люди вважають звичайний рис смачним і корисним, то цей ще краще!» - вважає Сюзен Мак-Куч, професор з Корнельського університету, працювала над створенням нового рису.

Скарлетт був виведений на початку 2018 року. Як показав час, крім харчової цінності, новий сорт забезпечує високий урожай і відмінно протистоїть багатьом поширеним захворюванням. Тому його творці впевнені, що він швидко завоює популярність: адже Скарлетт не просто більш корисний вид рису, а й економічно вигідна культура для агробізнесу.

Правда, не в наших краях. Рис добре адаптується до теплого клімату на півдні США, а також сусідніх країнах Латинської Америки. Втім, професор Мак-Куч впевнена, що Скарлетт відмінно себе покаже в умовах Західної Африки і Азії. Новий червоний рис Скарлетт вже можна придбати на "Амазон" і в інших західних інтернет-магазинах. Залишається дочекатися, коли новинка добереться до нас.

Джерело та фото: Agrostory
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0