Група АГРОТРЕЙД сертифікує продукцію для продажу в ЄС

Група АГРОТРЕЙД сертифікує продукцію для продажу в ЄС
11:59, 23 2022
606
0

Відповідну сертифікацію компанія провела для сої та ріпаку. Група АГРОТРЕЙД вже отримала сертифікат, який підтверджує якість сої та дозволяє експортувати культуру до країн Європи.

Сертифікацію виконала компанія Organic Standard. «Цим документом фахівці гарантують, що соя Групи АГРОТРЕЙД вирощена без ГМО, з використанням якісних та дозволених в Європі добрив та хімії. Загалом компанія планує продати в країни ЄС близько 4000 тонн сої залишків минулого врожаю», — повідомляє менеджер систем якості та бізнес-процесів Групи АГРОТРЕЙД Михайло Ремізанцев.

Група АГРОТРЕЙД чекає на новий врожай, — цього року компанія засіяла соєю 3,1 тисячі гектарів, які теж планує експортувати.

АГРОТРЕЙД

Також на підприємстві Групи АГРОТРЕЙД на Чернігівщині відбувся аудит для отримання сертифікації ріпаку, що дозволить експортувати його в ЄС. Агрохолдинг планує продати приблизно 20 тисяч тонн нового врожаю ріпаку, і отримання сертифікату якості на товар — непохитна вимога Європейського Союзу.

Завершити процедуру сертифікації планується до 1 серпня.

Про компанію:
Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожемяко.
Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, обладнаному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

У 2016 році в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».
За додатковою інформацією звертайтеся:

Єгор Подкидишев
Директор департаменту зв'язків з громадськістю
Група АГРОТРЕЙД
моб:+38-067-127-79-93
pr@agrotrade.ua; y.podkydyshev@agrotrade.ua
www.agrotrade.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0