Агрофірма «Лист-Ручки» вчергове підтвердила статус виробника органічної продукції

Агрофірма «Лист-Ручки» вчергове підтвердила статус виробника органічної продукції
16:31, 20 2022
430
0
альтернативный текст
Зернові без гербіцидів та хімії в Астарті продовжать вирощувати і доставляти на ринки Польщі, Німеччини та Швейцарії.

Адже днями агрофірма «Лист-Ручки» знову отримала сертифікат виробника органічної продукції – на просо, сою, соняшник, гірчицю, льон, пшеницю озиму та кукурудзу врожаїв 2021 та 2022 рр., на їхнє первинне виробництво, підготовку, зберігання та експорт.

Лист-Ручки

Для підтвердження цього статусу важливим було повністю виключити застосування хімічних ЗЗР та мінеральних добрив із технологічних процесів, що на підприємстві вже 5 років поспіль успішно реалізується.

Лист-Ручки

Окрема увага приділяється складським приміщенням: тут дотримуються усіх норм зберігання органічного врожаю задля недопущення його контакту із звичайним збіжжям, що вирощувалось із застосуванням хімії.

Олександр Хоменко, директор ТОВ «Лист-Ручки»:
«Підготовка до процесу сертифікації в нас триває щодня протягом року. Адже ми повинні пройти кожен етап без жодних порушень. Приємно, що за весь період від часу, як уперше отримали почесний статус виробника органічної продукції, ми зарекомендували себе на відмінно й завоювали довіру в контролюючих органів. Тож щоразу проходимо атестацію легко і без збоїв! Наразі ми вже отримали сертифікат від ТОВ «Органік Стандарт» для країн ЄС і очікуємо на сертифікат від BioSuisse для експорту на Швейцарію».


Лист-Ручки
Лист-Ручки

Довідково:
Пілотний проєкт з органічного землеробства та відповідної сертифікації вирощеної продукції на агрофірмі «Лист-Ручки» започаткували в 2017 році. Ініціатива реалізується на 1820 га землі в обробітку агрофірми в Миргородському районі Полтавської області.

Джерело та фото: пресцентр агропромислового холдингу " Астарта - Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0