Форум Елеватор-2020: аграріям 1 млрд на сільгосптехніку

Форум Елеватор-2020: аграріям 1 млрд на сільгосптехніку
Новини агробізнесу України
17:56, 27 январь 2020
1 446
0
У 2019 році держпідтримку з часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції підприємств зі зберігання та переробки зерна отримали 55 сільгосптоваровиробників. Про це повідомив заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький на своїй сторінці у Фейсбуку за результатами форуму «Елеватор-2020», що відбувся 24 січня.

Він подякував за запрошення на форум та оприлюднив статистику забезпечення елеваторними потужностями в Україні та розповів про реалізацію державної програми часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки, у рамках якої модернізуються й елеватори.

Тарас Висоцький відзначає потужний аграрний потенціал України, який потребує модернізації логістичної інфраструктури та подальшого її розвитку. За наявними даними, потужності зі зберігання зерна в Україні на сьогодні дозволяють зберігати 60-65% зібраного врожаю. Загальна потужність одночасного зберігання зернових, зернобобових та олійних культур складає 45,4 млн тонн.

«Дефіцит на потужності зі зберігання спостерігається у всіх регіонах. У рамках державної програми підтримки с/г виробників у 2019 році за напрямом щодо часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна, держпідтримку отримали 55 сільгосптоваровиробників із 16 регіонів, загальний обсяг компенсації становив понад 526 млн грн. У результаті такої підтримки додатково отримано 61 об’єкт, пропускною спроможністю майже 1 млн тонн, та створено більше 500 робочих місць», – нписав Тарас Висоцький.

Він повідомив, що за напрямком державної програми часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання у поточному році передбачається виділити 1 млрд грн.

Як повідомляв раніше Landlord, завдяки програмі держпідтримки аграрії у 2019 році придбали вітчизняної техніки та обладнання на 31,2% більше, ніж в 2018 році.

Джерело та фото: Landlord
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0