Цікаві ячмень ціни? Агронайзер – допоможе аграріям вигідно врожай


Цікаві ячмень ціни? Агронайзер – допоможе аграріям вигідно врожай
15:45, 16 2022
778
0

На сайті діє зручна система реєстрації особистого кабінету для подальшої роботи на сайті. Після реєстрації виробники, закупники та переробники сільгосппродукції, постачальники добрив та палива матимуть доступ до усієї актуальної інформації на сайті. Наприклад, Агронайзер дозволяє завжди бути в курсі цін на вашу продукцію, швидко дізнаватися про будь-які зміни на ринку, а також знаходити найвигідніших закупників. Функціонал сайту легко дозволяє порівнювати закупників, їх ціни, умови доставки, об’єми закупівель та відстань від пунктів розвантаження до вашого підприємства. На сайті завжди розміщені актуальні ячмень цены й інші сільськогосподарські культури і вказані об’єми для закупівлі та продажу.

На аграрному інтернет-порталі розміщена вся необхідна інформація про кожне підприємство та надається можливість напряму зв’язатися з представниками необхідної компанії за номером телефону або ж заповнивши спеціальну форму.

Основною перевагою порталу також є простота у використанні – на сайті простий інтерфейс, тому розібратися що до чого буде не складно, а служба підтримки завжди допоможе вам у будь-якому питанні. Агронайзер легко запускається та працює навіть з мобільного телефону, що є надзвичайно важливим для сучасного світу.

Користувачі після створення продажів власної сільськогосподарської продукції в особистому кабінеті можуть об’єднувати свої товари з товарами інших користувачів на сайті та продавати їх у складі об’єднань. Саме ця функція дозволяє залучити більше вигідних закупівель до продажу.
Головною особливістю сайту є те, що він завжди показує лише актуальні ціни і тільки ті компанії, котрі закуповують продукцію в цей час у вашому регіоні. Це допоможе вам завжди бути в курсі важливих подій та бачити, наприклад, актуальні ціни на ячмінь чи інші сільськогосподарські культури, що представлені на сайті.

Види сільськогосподарських товарів, що представлені на сайті:
✔️ Пшениця;
✔️ Насіння соняшнику;
✔️ Кукурудза;
✔️ Соя;
✔️ Ріпак;
✔️ Ячмінь;
✔️ Горох;
✔️ Овес;
✔️ Просо;
✔️ Сорго;
✔️ Гречка;
✔️ Рапс;
✔️ Нут;
✔️ Жито;
✔️ Сочевиця;
✔️ Льон;

На сайті діє система підписок, що розширює можливості функціоналу та використання сайту. Розміщення будь-яких оголошень на порталі відбувається безкоштовно, а перегляд закупівель та доставок можливий при оплаті підписки на сайт. Доступ до платної частини сайту коштує близько 350 гривень на місяць, проте підписка не є обов’язковою задля користування Агронайзером. Якщо купувати підписку на декілька місяців одразу, то сайт надає знижку. Також, Агронайзер надає тестовий період користування платною частиною сайту безкоштовно на 1 місяць, щоб кожен міг оцінити повний функціонал сайту та вирішити, чи потрібно йому купувати доступ до деяких матеріалів й надалі

Використовуючи Агронайзер ви зможете одними з перших дізнаватись важливу та цінну інформацію на аграрному ринку, а також найдете найвигідніші ціни та найкращих закупників всього за декілька хвилин.

Джерело та фото: agronizer
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0