Український стартап розриває шаблони в Кувейті

Український стартап розриває шаблони в Кувейті
12:44, 24 2020
2 864
0

Майже 30 українських компаній представили в Кувейті свої розробки у сфері смарт-технологій, легкої та харчової промисловості, медицини тощо. Серед них – «розумні ферми», які дозволять вирощувати зелень за будь-яких кліматичних умов.

На виставці, що працює в Торгово-промисловій палаті Кувейту в рамках бізнес-форуму, серед інших стартапів із України представлена розробка Smart Oasis Farm. Це «розумна ферма» для вирощування зелені в будь-якому кліматичному поясі, навіть без підключення до систем водопостачання.

«Розумна ферма» складається з теплоізольованого контейнера, в якому розміщені конструкції, здатні конденсувати воду з повітря. Вологу система перетворює в туман, збагачуючи поживними речовинами та киснем. Далі цей «збагачений туман» живить коріння рослин.

Для освітлення рослин використовують світлодіоди повного спектра.

Новий стартап українців дозволяє вдвічі підвищити врожайність, порівняно з технологіями, які вже працюють у світі, розповів Алекс Приходько, засновник проєкту.

український стартап

Він пояснює: кожна теплиця спроможна виробити до 6000 кг зелені на рік. За підрахунками компанії IDA, рентабельність «розумної ферми» значно перевищує всі нині існуючі й складає від 6 місяців до 4 років.

Технологію збирання конденсату з повітря команда компанії IDA вже працює в проєкті Smart Oasis Lounge в ОАЕ. Автономні фонтани українських розробників, які конденсують воду з повітря, розміщені в інноваційному парку Al Mamzar Smart Park в Дубаї.

український стартап

Також подібну технологію застосували в автономних системах очищення сонячних панелей Smart Oasis Solar, які забезпечують максимальну щоденну ефективність генерації сонячної енергії.

Свою нову розробку – Smart Oasis Farm українська компанія також збирається демонструвати на Всесвітній виставці EXPO-2020 (Дубай, ОАЕ).

Джерело та фото: Landlord
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0