Де купувати сільгосптехніку та запчастини в Україні під час війни

Де купувати сільгосптехніку та запчастини в Україні під час війни
19:21, 13 2022
957
0

За даними Агроцентру KSE, з початку повномасштабної війни збитки агропромисловості України вже сягнули 4,3 мільярда доларів, що складає майже 15% капіталу країни. Внаслідок обстрілів, авіаударів та бойових дій, сільськогосподарська техніка та обладнання зазнають значних пошкоджень. І це сильно ускладнює проведення фермерських робіт.

Крім того, аграрії зіткнулись з проблемою нестачі техніки та комплектуючих, бо передові виробники змінили графіки постачань в Україну. А придбати необхідні запчастини в країнах Європи фермери не мають можливості, адже на період воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років виїжджати за кордон заборонено. Тому українські компанії об’єдналися та почали виходити на єдину платформу ADAM UA.

ADAM UA – український майданчик, що спеціалізується на продажу агротоварів. На сайті представлені метизи, невеликі запчастини, шини, диски, мастильні матеріали та, безпосередньо, техніка (наприклад, трактори або ліквілайзери). Ресурс співпрацює лише з перевіреними постачальниками, які гарантують якість продукції — зараз їх вже більше 80.

ADAM

Асортимент платформи поступово розширюється товарами різної цінової політики, тому кожен зможе обрати варіант на свій бюджет. Підтримуйте український бізнес — купуйте агротовари на платформі ADAM UA за посиланням adam.co.ua.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0