Українські вчені створили свій варіант роботизованої міні-ферми

Українські вчені створили свій варіант роботизованої міні-ферми
11:56, 24 январь 2020
1 584
0
Власний прототип роботизованої міні-ферми на базі відкритого ПЗ зібрали у компанії Drone.UA. Тепер команда готова стати інтегратором подібного рішення не тільки в Україні, а й за її межами, повідомив співзасновник компанії Валерій Яковенко.

“FarmBot – група ентузіастів, що створюють роботизовані міні-ферми для вирощування овочів і зелені в домашніх умовах. Основна ідея цього проекту – об’єднати людство в стійкому виробництві продуктів харчування і ековідповідальності. Тому засновники зробили вихідний код доступним, щоб всі бажаючі з будь-якого куточка світу могли приєднатися до ідеї персоналізації вирощування продуктів харчування”, – розповідає Валерій Яковенко.

За його словами команда Drone.UA. бачить величезну перспективу в розвитку робототехніки, тому шукають рішення і продукти, які можуть збільшити продуктивність. До того ж, FarmBot можна назвати одним з перших продуктів в цілій лінійці пристроїв і рішень для автоматизації бізнесу.

“Наша команда хоче створювати принципово нові пристрої, наслідуючи принцип відкритості і прозорості підсумкових рішень, і це стало можливим завдяки відкритому коду. Подібні пристрої – це джерело революційних ідей, це частина екосистеми технологій, яка почала формуватися зовсім недавно. Людство поки що не замислюється, наскільки сильно воно вже впливає на повсякденне життя, і тому завдання всіх інтеграторів інновацій – максимально використовувати ці технології”, – розповідає Валерій Яковенко.

Також він розповів, що компанія Drone.UA вже отримала кілька запитів від освітніх установ, адже автоматизована ферма є ідеальним майданчиком для демонстрації всіх етапів розвитку рослин.

Джерело та фото: Agri-gator
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 664
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 876
0