Українські вчені створили свій варіант роботизованої міні-ферми

Українські вчені створили свій варіант роботизованої міні-ферми
11:56, 24 2020
2 010
0

Власний прототип роботизованої міні-ферми на базі відкритого ПЗ зібрали у компанії Drone.UA. Тепер команда готова стати інтегратором подібного рішення не тільки в Україні, а й за її межами, повідомив співзасновник компанії Валерій Яковенко.

“FarmBot – група ентузіастів, що створюють роботизовані міні-ферми для вирощування овочів і зелені в домашніх умовах. Основна ідея цього проекту – об’єднати людство в стійкому виробництві продуктів харчування і ековідповідальності. Тому засновники зробили вихідний код доступним, щоб всі бажаючі з будь-якого куточка світу могли приєднатися до ідеї персоналізації вирощування продуктів харчування”, – розповідає Валерій Яковенко.

За його словами команда Drone.UA. бачить величезну перспективу в розвитку робототехніки, тому шукають рішення і продукти, які можуть збільшити продуктивність. До того ж, FarmBot можна назвати одним з перших продуктів в цілій лінійці пристроїв і рішень для автоматизації бізнесу.

“Наша команда хоче створювати принципово нові пристрої, наслідуючи принцип відкритості і прозорості підсумкових рішень, і це стало можливим завдяки відкритому коду. Подібні пристрої – це джерело революційних ідей, це частина екосистеми технологій, яка почала формуватися зовсім недавно. Людство поки що не замислюється, наскільки сильно воно вже впливає на повсякденне життя, і тому завдання всіх інтеграторів інновацій – максимально використовувати ці технології”, – розповідає Валерій Яковенко.

Також він розповів, що компанія Drone.UA вже отримала кілька запитів від освітніх установ, адже автоматизована ферма є ідеальним майданчиком для демонстрації всіх етапів розвитку рослин.

Джерело та фото: Agri-gator
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0