Період спеки добігає кінця


Період спеки добігає кінця
16:11, 11 2022
652
0

За прогнозом синоптика Ігоря Кібальчича, найближчого тижня в Україні буде прохолодно та мокро: очікуються дощі та сильні зливи. Найближчого тижня в Україні помітно похолоднішає, пройдуть дощі, а в окремих пунктах очікуються сильні зливи.

"Період спекотної та сухої погоди, який тривав в Україні протягом першої декади липня, підходить до свого завершення. За рахунок зміни повітряних мас, а також перебудови синоптичних умов у Європі, до нас на початку нового тижня почне надходити прохолодніше повітря атлантичного та скандинавського походження", - пояснив синоптик.


За його прогнозом, поступово, починаючи із західних та північних областей України, прохолода пошириться на більшу частину країни.

"Спекотна погода залишиться лише на крайньому південному сході та в Криму", - каже він.


За словами Ігоря Кібальчича, зниження температури супроводжуватиметься поворотом вітру на північно-західний напрямок, а також випаданням опадів.

"Місцями дощі будуть інтенсивними, у супроводі гроз та граду. Найбільші опади очікуються на Лівобережній частині України в першій половині тижня", - повідомив синоптик.


Джерело та фото: Unian
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0