Українські "Еко Чіпси" з'являться на ринку Данії

Українські
12:17, 21 2020
2 267
0

Завдяки зручній упаковці і натуральності українських "Еко Чіпсів" попит на них з кожним роком збільшується. Все частіше український споживач робить вибір на користь продуктів, що дозволяють вести здоровий спосіб життя. І, як виявилося, в цю категорію потрапляють навіть спеціальні снеки. Протягом п'яти років ТМ Еко Чіпси займається виробництвом сушених фруктів і овочів без консервантів.

Різноманітність такої продукції вражає - від сушеного яблука до буряка. Про створення та виробництві здорових снеків розповів засновник ТМ "Еко Чіпси" Олексій Руденко.

- Розкажіть, як виникла ідея створити цей продукт?

- П'ять років тому у нас був хороший урожай яблук. Щоб зберегти їх вітамінний запас, ми вирішили спробувати їх висушити. Після моїх експериментів і відгуків про їх незвичайний смак, вирішив, що їх потрібно спробувати кожному. Почали робити їх більше і сушити не тільки яблука, але і інші фрукти і овочі. Варто сказати, що 5 років тому це було для багатьох ноу-хау. 70-80% людей, коли бачили нашу продукцію, не очікували, що сушені фрукти можуть бути такими смачними, враховуючи, що там немає консервантів.

Еко Чіпси

- Як виглядає виробництво для сушки фруктів і овочів?

- Сьогодні безпосередньо на виробництві у нас працює сім чоловік. Ще чотири людини допомагають нам з продажами. У нас є 10 потужних сушарок, але хотілося б звичайно, кращого обладнання. Втім, воно коштує значно дорожче - ціни на сушарки для виробництва такого спектру продукції стартують від $ 10 тис.

Еко Чіпси

Чим могутніше устаткування, тим воно ефективніше з точки зору витрат на одиницю продукції. Але більшу роль відіграє людська праця, адже є багато нюансів на кожному етапі виробництва, які потрібно враховувати, щоб не зіпсувати продукт.

- Протягом п'яти років Вашої роботи на ринку, наскільки збільшився попит на Вашу продукцію?

- Варто зазначити, що змінилися тренди на нишевую продукцію. Всі хочуть їсти натуральне, без підсилювачів смаку і цукру, але при цьому, щоб було смачно. Також споживач хоче, щоб таку продукцію можна було взяти з собою в дорогу і була можливість перекусити на ходу. Завдяки зручній упаковці і натуральності нашої продукції, попит з кожним роком збільшується. Наприклад, в минулому році, ми вже їздили з продукцією "Еко Чіпси" на виставку, яка проходила в Абу-Дабі, ОАЕ.

- Ви плануєте виходити з "Еко чіпси" на зовнішні ринки і збільшувати власне виробництво, або з кимось скооперуватися?

- Власне, поки ми розглядаємо обидва варіанти. Проведені нами маркетингові заходи вже зараз дають результати: досить швидко зростає попит на наш продукт як в Україні, так і за кордоном, задовольнити який на власних виробничих потужностях стає важко. Тому ми готові до консолідації з іншими виробниками фруктових чіпсів і запрошуємо їх до співпраці.

Але все залежить від того, як буде виходити, або як ми будемо знаходити невеликі точки збуту. Перш за все сьогодні нам потрібно знайти інвестиції і купити більш потужне обладнання. У нас вже є потенційний замовник з Данії - йому дуже сподобалися наші зразки, які ми висилали на пробу і найближчим часом зробимо невелику пробну поставку.

Еко Чіпси

- Як краще зберігати продукцію і скільки часу це можливо?

- Термін зберігання наших чіпсів - до 1 року і більше. Зберігати їх краще в сухому, прохолодному місці, в герметичній упаковці.

- На Вашу думку, які переваги має нішевий ринок?

- При роботі на ньому відкриваються великі канали збуту. Це можуть бути фітнес-центри, школи, ресторани, готелі, аеропорти, вокзали, магазини здорового харчування. Все це є дуже широкий спектр на внутрішньому ринку, навіть якщо ми не маємо на увазі експорт.

Джерело та фото: east-fruit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0