IDTechEx: Ринок сільськогосподарських роботів швидко зростатиме в найближче десятиліття


IDTechEx: Ринок сільськогосподарських роботів швидко зростатиме в найближче десятиліття
13:32, 27 2022
648
0

За даними IDTechEx, високі витрати на робочу силу, зростання вартості палива та попит на більш високе виробництво їжі майже дають людям ідеальну можливість використовувати сільськогосподарських роботів.

У своїй останній доповіді компанія з маркетингових досліджень IDTechEx розглядає, чи вплине російсько-українська війна на глобальний дефіцит продовольства і яку роль можуть зіграти сільськогосподарські роботи.

Російсько-українська війна


Російсько-українська війна тиснула на фермерів у всьому світі, щоб вони виробляли більше врожаю, щоб заповнити розрив у постачанні, залишений двома країнами. Оскільки ціни на пшеницю, паливо та добрива зростають, загальні витрати фермерів зростають.

Одним з підвищення ефективності є використання сільськогосподарських роботів. За даними IDTechEx на даному етапі, рівень впровадження сільськогосподарських роботів залишається відносно низьким через кілька проблем, зокрема відсутність технічної надійності, високі початкові витрати, складні технології та багато інших.

Дрони та роботи для прополки


Тим не менш, Юлінь Ван, технологічний аналітик і автор звіту, зазначає, що, хоча є багато пов’язаних проблем, деякі застосування сільськогосподарських роботів були комерціалізовані завдяки їх відносно простим технологіям і короткому терміну окупності. Приклади включають доїльні роботи, сільськогосподарські дрони та автоматизовані роботи для прополки.

IDTechEx вважає, що індустрія сільськогосподарських роботів, як очікується, буде швидко розвиватися завдяки високій ефективності та низьким експлуатаційним витратам. Ці переваги можуть стати ідеальним вирішенням вищезгаданих проблем в сільськогосподарській галузі.

Автономні трактори та візки


Серед усіх додатків IDTechEx вважає, що автономні трактори та навантажувачі стануть одним із головних драйверів завдяки зростанню зусиль у секторі автономного водіння.

Хоча сільськогосподарська галузь є відносно консервативною порівняно з іншими галузями, IDTechEx бачить величезний потенціал у сільськогосподарських роботах та автоматизації в сільському господарстві. «На відміну від багатьох років тому, коли технології були ще не готові, а робоча сила коштувала дешево, нинішня ситуація (підвищення технічної надійності, висока вартість робочої сили, зростання вартості палива та попит на більш високе виробництво продуктів харчування) дає майже ідеальну можливість для людей перейти на сільськогосподарське виробництво. роботи».

Аналітики вважають, що в найближче десятиліття індустрія сільськогосподарських роботів буде стрімко розвиватися.

Джерело та фото: futurefarming.com
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0