Стартував соціальний проєкт «Добро в дії» від ТМ «Добродія» на підтримку постраждалих від війни українців

Стартував соціальний проєкт «Добро в дії» від ТМ «Добродія» на підтримку постраждалих від війни українців
16:42, 23 2022
482
0

Компанія «Добродія Фудз» ініціювала соціальний проєкт «Добро в дії» від ТМ «Добродія». Основною його метою є підтримка України з боку компанії та споживачів її продукції – вівсяних пластівців під ТМ «Добродія».

Залучитися до проєкту зможе кожен українець, придбавши каші ТМ «Добродія» з наліпкою «Добро в дії». При покупці пластівців обраного асортименту (флагманські продукти ТМ «Добродія»), 1 грн від їх вартості буде відрахована на покриття нагальних потреб українців на постраждалих територіях, насамперед, у Чернігівській області. Отримані від продажу кошти перераховуватимуться до благодійного регіонального фонду, що опікується проблемами та потребами територіальних громад.

«Відразу після деокупації територій Чернігівщини, де знаходиться наш завод, ми активно включились до забезпечення продукцією регіонів, які найбільше того потребували. Наші гуманітарні вантажі з вівсянкою щотижня відправлялись до Чернігівщини, Луганщини, Донеччини.

Щойно наше виробництво відновило роботу, ми продовжили допомогу та у партнерстві з одним із благодійних фондів запустили новий соціальний проєкт. Тепер, придбавши продукцію ТМ «Добродія» з наліпкою «Добро в дії», кожен покупець може залучитися до доброї справи – допомоги постраждалим від війни українцям. І знову ж таки – до нашої спільної задачі – відбудови економіки України», – розповіла Ірина Брославцева, директорка компанії «Добродія Фудз».


Добро в дії

«Попри всі складнощі, з якими ми стикаємося на етапі відродження виробництва, наша компанія і надалі підтримує пряму комунікацію з українцями. З тими, хто вже нас знає, а також з тими, хто надалі залучиться до взаємної підтримки відродження українського бізнесу та економіки, а також допомоги постраждалим від війни. Наближаємо перемогу разом!», – додала Юлія Габай, маркетинг-директорка компанії «Добродія Фудз».


Перший етап проєкту розрахований на 3 місяці. Надалі планується розвиток та розширення соціальної допомоги. Вся інформація щодо перерахованих коштів і адресної допомоги буде опублікована на сайті ТМ «Добродія» за посиланням.

Джерело та фото: прес-реліз Agricom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0