Як дізнатись, чи використовую правильну технологію для своєї ферми?

Як дізнатись, чи використовую правильну технологію для своєї ферми?
10:33, 15 январь 2020
1 403
0
Незважаючи на широкий спектр апаратних та програмних рішень, доступних для фермерів по всьому агтехійному ландшафту, важливо пам’ятати, що технологія не замінює належних практик управління. Технологія також може бути дуже дорогою і не дуже ефективною. Однак якщо у вас вже є хороші практики та вибираєте правильних партнерів, технологія може змінити велике значення для вашого бізнесу.

Ми допомагали сотням фермерів реалізовувати Artemis, а ті, хто був найбільш успішним, оцінювали за наступними критеріями.

- Це інтерактивне? Багато компаній, що займаються технологічними технологіями, стягують кошти з фермерських господарств за доступ до програмного забезпечення. Як результат, вони заохочують погану поведінку: обмін входами, обмеження доступу компанії, друк речей, а не дозволяють декільком користувачам працювати в системі. Просто тому, що спочатку це може здатися дешевшим, це швидко стає дорогим. Шукайте програмне забезпечення, яке дозволяє необмеженим користувачам і натомість має надійні налаштування дозволів.

- Найкраща технологія підтримує управління якістю, працюючи через вашу мережу постачань, дозволяючи віртуальним доступом максимально використовувати свої ресурси. Шукайте програмне забезпечення, яке дозволяє відстежувати ресурси у всіх ваших процесах.

- Не купуйте ажіотаж. Компанії стартують швидше, ніж будь-коли раніше, і деякі рекламують неймовірні нові інновації. Тут довірте свою кишку. Подивіться, чи використовують інші господарства. Це справді працює? Чи наповнює це реальна потреба у вашому бізнесі? Купувати безпілотники не потрібно, якщо вам потрібне цифрове відстеження завдань.

- Оцініть свої потреби. Ми бачимо, що так багато ферм розпочинає процес RFP для нової технології і швидко ковзає в повзучість сфери застосування - зазвичай, коли ви починаєте додавати людей до цього процесу, вони додадуть їхні потреби та раптом, що RFP для програмного забезпечення виробничого процесу стає повноцінною платформою, яка управляє все, від вашої ферми до вашого профілю в соціальних мережах. Дотримуйтесь своїх гармат. Що це насправді рухатиме голку для вашого бізнесу? Шукайте це та залишайтеся зосередженими.

- Шукайте зоряну команду. Вкладення грошей у технології може бути азартною грою чи вітерцем. Якщо ви знайдете команду, яка розуміє вашу роботу, пропонує постійну підтримку та навчання та доступна в будь-який час, процес вивчення нового програмного забезпечення стане експоненціально більш плавним.

- Враховуйте потреби своїх користувачів. Вам потрібен додаток, який працює іспанською? Чи потрібен спосіб, коли працівники можуть увійти без електронної адреси? Поміркуйте, хто використовуватиме систему та переконатися, що постачальник може задовольнити не лише ваші потреби, а й потреби вашої команди.

- Чудова технологія може підняти ваш бізнес, але часто важко зрозуміти, яка технологія підходить саме вам і вашій діяльності. Хороший перший крок - прочитати керівництво нашого покупця щодо напрямку.

Artemis випустила Посібник для покупців програмного забезпечення, щоб допомогти виробникам визначити, чи готові вони впроваджувати нову технологію на своїй фермі, де почати пошук і як оцінити постачальників. Ви можете прочитати та завантажити тут. Джерело та фото: UkrainianAgribusinessClub
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0