Надлишки зерна аграрії будуть переробляти на корм для тварин

Надлишки зерна аграрії будуть переробляти на корм для тварин
13:51, 17 2022
153
0

Частину зерна, яке не вдається реалізувати, аграрії зможуть направити на виробництво комбікормів та збільшити поголів’я тварин. Пише meatnews

Врожай минулих сезонів поки зберігається у сховищах через неможливість експортувати наземними та річковими шляхами великих об’ємів. Є імовірність що аграрії зіштовхнуться з тим, коли новий врожай буде ніде зберігати і його частина залишиться у полі. Одним з рішенням цієї проблеми – переробка надлишків на корм для тварин.

Засновник та генеральний директор компанії “Галс Агро” Сергій Кравчук поділився поглядом на ситуацію, що виникла, виданню Agravery.

“Нам дуже допомагає тваринництво. Плануємо цьогоріч вдвічі збільшити виробництво комбікормів. Також збільшимо поголів’я індиків”, – повідомив він.


Очільник відділу рослинництва KSG Agro Дмитро Ємельченко розповів, що в планах компанії перероблювати пшеницю на корм під потреби свинокомплексу.

“Практично весь вал продукції рослинництва спрямовується на потреби нашого відділу тваринництва, на корми для свинокомплексу. Тому для нас не є критичною неможливість експортувати. Забезпечити тваринництво — це наша основна задача, і цьогоріч ми її закриємо. По зерновим дуже погана ситуація, наскільки я розумію. Ціни на пшеницю на рівні 4500 грн/т — це дуже низькі показники, особливо, коли мова йде про пшеницю 2 класу. Добре, що наша компанія має свинокомплекс, і є змога спрямувати на корми валовий збір пшениці”, – сказав Ємельченко.


Джерело та фото: meatnews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 526
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 500
0