UKRAVIT запускає акцію для аграріїв - варяг та насіння

UKRAVIT запускає акцію для аграріїв - варяг та насіння
10:21, 15 январь 2020
1 533
0
C 15 січня компанія UKRAVIT запускає акцію для аграріїв «Варяг + насіння». Про це повідомляє прес-служба UKRAVIT.

Акція передбачає придбання акційних пакетів продукції UKRAVIT і отримання за це винагороди. В акційні пакети входять насіння гібридів соняшнику Жалон, Лейіла, Бенет і гербіцид Варяг для їх захисту в певних обсягах.

Наприклад:

- Акційний пакет 1. Гербіцид Варяг в обсязі 400-480 л і насіння гібридів соняшнику Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенет Стандарт в кількості 40-49 п.од.

- Акційний пакет 2. Гербицид Варяг в обсязі 500-580 л і насіння гібридів соняшнику Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенет Стандарт в кількості 50-59 п.од.

- Акційний пакет 3. Гербіцид Варяг в обсязі 600-680 л і насіння гібридів соняшнику Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенет Стандарт в кількості 60-69 п.од. і т.д.

Згідно з повідомленням, в якості винагороди учасник може вибрати будь-яку продукцію UKRAVIT - засоби захисту рослин, добрива, мікродобрива, насіння або кава «AFRICANA», а також послугу «Інституту здоров'я рослин». Термін отримання винагороди - 12 місяців після розрахунків і отримання акційних пакетів.

Акція діє до 20 грудня 2020 р Участь може взяти кожен агровиробник, який на момент її дії не має заборгованостей перед організатором. Кількість разів участі в акції в період її дії - не обмежена.

Деталі акції дізнавайтеся за посиланням.

Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0