Підприємці в селах можуть отримати грант від МХП


Підприємці в селах можуть отримати грант від МХП
12:15, 14 2022
555
0

Благодійний фонд «МХП-Громаді» (МХП) ініціював конкурс бізнес-ідей «Роби своє» для підтримки малого підприємництва в умовах війни у селі, селищі та малих містах. Пише zemliak

Кожен з переможців зможе отримати від 50 до 100 тисяч гривень на реалізацію свого бізнес-плану. Кошти можуть бути спрямовані на закупівлю обладнання, сировини, матеріалів та послуг для підтримки мікро- та малого бізнесу.

«Конкурс розрахований на підприємців-новачків чи тих, які здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки та хочуть розширити та/або здійснити релокацію або якісно покращити свою бізнес-діяльність», — повідомляють організатори.


Конкурс бізнес-ідей «Роби своє» має дві опції:
Навчання. Зареєстровані учасники за бажанням матимуть доступ до відеоматеріалів, створених експертами у сфері розвитку малого бізнесу. Це дасть можливість учасникам «прокачати» навички створення бізнес-планів, планування доходів, витрат, бізнес-аналітику та SMM-маркетинг.
Фінансова підтримка. Для отримання гранту учасник подає заявку, в якій описує мету, цілі бізнесу, опис продукції, планові доходи, витрати, інші показники. Заявку необхідно подати за спеціальною формою на сайті благодійного фонду.

Розгляд заявок відбуватиметься на регулярній основі не рідше одного разу на місяць. Планується підтримати до 50 бізнес-ідей в межах конкурсу. На проведення конкурсу фонд «МХП-Громаді» виділяє 3,5 млн грн.

Телефон для довідок: 067-440-59-00.


Джерело та фото: zemliak
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0