FarmQA співпрацює з Planet для отримання щоденних супутникових зображень високої роздільної здатності

FarmQA співпрацює з Planet для отримання щоденних супутникових зображень високої роздільної здатності
10:27, 10 2022
441
0

FarmQA оголосила про партнерство з Planet Labs PBC, провідним постачальником глобальних щоденних супутникових зображень, щоб передавати дані в режимі реального часу та додатково забезпечувати агрономів, консультантів сільськогосподарських культур і виробників зображеннями, які необхідні для діагностики проблем та більш ефективно. план посіву, обробки та збирання врожаю.

Клієнти FarmQA з підпискою Planet раніше могли імпортувати дані Planet до FarmQA за допомогою функціональних шарів FarmQA Map Layers. Завдяки цьому новому глобальному партнерству клієнти FarmQA можуть ліцензувати майже щоденні супутникові зображення напряму від FarmQA без мінімальної покупки. Крім того, ті, хто має доступ до FarmQA Viewer, можуть переглядати зображення за допомогою мобільного додатка FarmQA. Цей розширений доступ дає виробникам доступний спосіб виявляти здоров’я врожаю чи інші проблеми майже в реальному часі.

«Ми раді запропонувати нашим клієнтам доступ до глобальних супутникових знімків Planet із високою частотою кадрів. Додаткова перевага для наших клієнтів полягає в тому, що вони можуть вибирати конкретні поля, для яких вони хочуть внести дані», – сказав Пол Брамель, віце-президент з інженерії FarmQA. «З можливістю вибору та обмеження, ми можемо за доступною ціною надати багаті даними зображення саме там, де вони найбільш цінні для наших клієнтів».


Незалежно від того, чи ліцензовані вони від Planet чи FarmQA, зображення Planet автоматично обробляються для кожного поля та доступні в автономному режимі в мобільному додатку та у веб-додатку FarmQA. Крім того, FarmQA Analytics підвищує цінність зображень Planet, точно визначаючи проблемні області, визначені клієнтом. Для консультантів і виробників з великими площами ця можливість може реально заощадити час і врожай.

Завдяки FarmQA щоденні зображення з Planet доступні на вашому мобільному пристрої, що дає змогу легко спрямовувати зусилля розвідки на найбільш необхідні ділянки поля.

«Нашою метою завжди було використовувати технології, щоб допомогти агробізнесу не тільки бути ефективнішим у своїй діяльності, але й покращити послуги, які вони надають своїм виробникам», — говорить Говард Дал, засновник і генеральний директор FarmQA. «Це партнерство є ще одним доказом нашої прихильності слухати наших клієнтів і розуміти, де ми можемо продовжувати додавати найбільшу цінність до їхніх послуг».


Сільськогосподарські компанії та виробники розуміють, що доступ до потрібних даних необхідний для прийняття обґрунтованих рішень щодо управління культурою. Із зростанням залежності від даних високочастотні супутникові знімки, такі як Planet’s, стають ключовим джерелом надійної інформації для точного землеробства, забезпечуючи можливість:

✔️ Слідкуйте за розвитком врожаю та виявляйте проблеми зі здоров’ям врожаю
✔️ Картографуйте та направляйте розвідку, локалізуйте лікування та оптимізуйте вхідні дані у вибраних областях
✔️ Створюйте кращі плани посівів за допомогою доступу до історичних карт продуктивності врожаю за кілька років

Джерело та фото: croplife
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0