Оптимізуй та заощаджуй з "Дрон в полі"


Оптимізуй та заощаджуй з
11:48, 11 2022
801
0

Як отримати додатковий мільйон з поля, і при тому скоротити витрати на вирощування врожаю? Відповідь на це питання, а також багато цікавої та корисної інформації про сучасні методи захисту рослин, нами було отримано в ході бесіди з одним із засновників компанії Дрон у Полі - Костючком Василем.

Дрон в полі

- Доброго дня, і все таки, наскільки реальним є даний тезис, тому що мільйон-це кругленька сума і можливість отримання такого бонуса, мала б зацікавити кожного аграрія країни, особливо в такий нелегкий час.

Дрон в полі

- Вітаю, так-це дійсно реальні речі. Які не потребують від фермера жодних додаткових витрат, а навпаки-дозволяють йому додатково зекономити кошти на захисті його рослин.

- Тобто, ви хочете сказати, що використання технологічних рішень, які впроваджує ваше підприємство-дозволяє зекономити мільйон гривень на ЗЗР? Це ж яка площа поля необхідна, щоб отримати таку економію і що за чудо технології ви використовуєте?

- Не зовсім так. насправді чуда тут ніякого немає. мова йде про всім відомі технологічні колії, які залишаються після обробітку поля колісною технікою. І викликають не тільки додаткове ущільнення грунту, а й знищують близько 5% врожаю. Так, саме таку, а часом і більшу (залежить від професіоналізму оператора) кількість рослин, кожного року ми витоптуємо під час обробітку поля.

- Але ж 5% це так мало і де тут зв'язок з додатковим мільйоном?

- Як говорять розумні люди: “копійка гривню береже”. так і тут. Поясню на прикладі вирощування кукурудзи в минулому 2021 році. Середня врожайність по країні у нас була в межах 8 тон з гектару при закупній ціні - близько 8тисяч гривень за тону. Перемножимо дані дві цифри і визначимо наші 5%. Які в грошовому еквіваленті становлять 3200 грн з гектару. Погодьтесь 3200 виглядає більш серйозніше, а ніж якихось 5%. А тепер відповідь на ваше питання. Маючи в своєму господарстві поле площею 350 гектарів, з нашою допомогою ви гарантовано отримаєте в кінці року на 1 млн грн більший прибуток.

Дрон в полі

- Ось так просто? Я думав, що мова йтиме про якісь нанотехнології в сільському господарстві. А виявляється що все настільки просто і логічно.

- Так, як кажуть все геніальне є простим. Насправді, в даних технологічних рішеннях, в глобальному масштабі, немає нічого нового. І Україна, як одна із головних країн-постачальників сільгосппродукції, неминуче рано чи пізно перейде на сучасні методи обробітку і вирощування культур.

Дрон в полі

- Не можу з цим не погодитися. І відразу задати головне питання, яке зацікавить кожного, хто задумається скористатися вашими послугами-на скільки дорожчий даний метод внесення ЗЗР і на скільки він складний для впровадження?

- Що стосується ціни, то насправді, вартість послуг в порівнянні з традиційними оприскувачами є нижчою. Агрокоптери працюють від акумуляторної батареї, їм не потрібне пальне як для звичайного колісного обприскувача. Тільки за рахунок пального економиться кругленька супа, в масштабі господарства. Не кажучи про суттєву економію сами робочих рідин, а також води.- А як на рахунок продуктивності таких агрегатів? Тому що звичайний оприскувач, як не є, а за робочу зміну може покрити в середньому 200 гектарів.

- Скажемо так, якщо робоча бригада вірно укомплектован і розуміється на тих процесах, які проводить 200 гектарів - це не є максимум для неї. До прикладу-середня продуктивність роботи однієї бригади нашого підприємства складає 180 гектарів за зміну. Як бачите-різниця взагалі не суттєва. А маючи в своєму розпорядженні три такі бригади - ми можемо забезпечити обробіток близько 550 гектарів за робочу зміну.

Дрон в полі

- Що ж, здається економія очевидна. Які ще переваги крім додаткового мільйона і економії пального отримує замовник ваших послуг?

- Ну, основні переваги ми з вами вже обсудили. Ще однією з головних переваг такого методу внесення ззр є те, що рослина покривається активною речовиною повністю, а не тільки зверху як при традиційному оприскуванні. Справа в тім, що активна речовина розпиляється форсунками до розміру дуже маленьких крапель. Ці краплі, підхвачуються турбулентними потоками повітря, створеними лопастями коптера - і огортають рослину з усіх боків. Тобто активна речовина, потрапляє не лише на верхню частину листка, а й знизу, з усіх сторін. Таким чином, ви отримуєте на багато щільнішу і рівномірнішу покривну площу.- Що ж, дякуємо Вам за цікаву розмову. Обов'язково звернемось до вас за послугами, коли засіємо свої 350 гектарів.

- І вам дякую, завжди раді до співпраці.

Дрон в полі

Зі своєї сторони додамо, використання сучасних технологій, в будь якій сфері, завжди призводить до підвищення її якості і продуктивності. Прогрес не стоїть на місці, і дуже приємно бачити що він не минає і нашу країну.


У випадку зацікавлення Вашого підприємства у співпраці з командою «Дрон в полі», наводимо їхні контакти нижче:
(097)232-22-36, (050)661-72-25,
e-mail: Dronvpoli@gmail.com.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 793
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 180
0