НІБУЛОН оновив рекорд експорту агропродукції за рік

НІБУЛОН оновив рекорд експорту агропродукції за рік
14:41, 13 2020
1 437
0
Компанія НІБУЛОН в 2019 р відвантажила на експорт близько 5,3 млн т сільськогосподарської продукції. Таким чином вдалося побити 10-річний рекорд, на 8% збільшивши річний обсяг експорту. Про це йдеться в повідомленні підприємства.

Як зазначається, 2018/19 МГ «НІБУЛОН» завершив рекордом - на експорт було відвантажено понад 5,2 млн зернових і олійних культур. Початок нового сезону також стало приводом для гордості з рекордними 3,03 млн т сільгосппродукції, що експортується за перше півріччя.

«У планах компанії на 2019/20 МР - 6 млн т. Досягти цих результатів ми прагнемо за рахунок нарощування обсягів відвантаженої продукції за напрямками Близького Сходу і Південно-Східної Азії. Високі врожаї пшениці та кукурудзи в Україні в актуальному маркетинговому році та їх прийнятну якість сприятимуть нарощуванню торгового співробітництва з основними країнами-споживачами », - вважають в компанії.

За словами головного менеджера в торгівлі зерновими культурами Дмитра Фурдуй, основна торгова діяльність компанії зосереджена на пшениці, кукурудзі, ячмені та сорго, левова частка яких реалізується в країнах ЄС, Близького Сходу, Північної Африки і Південно-Східної Азії. Географія торгової діяльності компанії охоплює понад 70 країн світу.

Крім того, в 2019/20 МГ «НІБУЛОН» продовжує працювати над розвитком ринків Китаю, Південної Кореї, Саудівської Аравії, Індонезії і Бангладеш, адже в цих країнах зосереджено значний попит, і вони мають великий потенціал для нарощування співпраці з провідними українськими компаніями. Також серед перспективних ринків - Ефіопія, Кенія, Індія.

«Роблячи прогнози на поточний сезон, слід зауважити, що зростання курсу гривні і складна зовнішньоекономічна ситуація, пов'язана безпосередньо з торговими протиріччями між США, Китаєм і ЄС, ускладнюють процеси експансії українських товарів на світових ринках і суттєво обмежують попит, - зазначає Дмитро Фурда. - Адже в основному покупці утримуються від покупки значних обсягів продукції в періоди невизначеності і зволікають з прийняттям рішень на віддалені періоди, працюючи тільки в поточному місяці ».

На його думку, такий підхід перш за все буде шкодити продавцям, адже вигідно продати «день в день» дуже важко через високу конкуренцію не тільки всередині країни, але і з боку інших країн-експортерів.

«З іншого боку, незворотні наслідки африканської чуми свиней в Китаї, Філіппінах, В'єтнамі та Південній Кореї за останні півтора року (з серпня 2018) істотно відкоригували характер і динаміку попиту на кормове зерно в регіоні. З упевненістю можна говорити, що тенденції торгової кампанії 2019/20 МР будуть залежати від характеру розвитку політичних питань між згаданими країнами, глобальних макроекономічних факторів, а також інших загроз геополітичного характеру, зокрема в Перській затоці », - прогнозує головний менеджер« НІБУЛОНа ».

Джерело та фото: Agroportal
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 251
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0