Women in Food and Agriculture

Women in Food and Agriculture
11:40, 11 2020
1 492
0
"Хто тут генеральний директор чи займає альтернативну керівну посаду в їхній компанії?" коли-небудь Саміт жінок у харчовій та сільського господарстві в Амстердамі. З 60 представників аудиторії, з яких близько 90% були жінки, лише 10 підняли руки.

Карп взяла участь у дводенному саміті, щоб представити результати нещодавнього дослідження MWOMA, яке вона опублікувала у співпраці з AgFunder та The New Food Economy. Дводенна конференція, орієнтована на жінок у сфері продовольства та сільського господарства, дала можливість жінкам налагодити мережу, порівняти нотатки та поговорити про ризики та можливості в харчовій промисловості.

Карп та її співрозмовниця Сімоне Бруммельхуа, засновниця інвестиційного фонду "Борскі", яка повністю зобов'язується до інклюзивності та рівних можливостей для жінок, очолила дискусію. Теми включали історію прогалин у фінансуванні агротехнологій та стратегії відкриття каналів капіталу для жінок-засновниць

"Зараз з жінками надто мало потоку угод", - зауважив Бруммельхуас, згадуючи кількість пропозицій, яку отримує інвестиційна компанія, додавши, що якщо не вистачає жінок, які пропонують свою компанію, важко інвестувати.

З аудиторії Жаклін Пітерс, головний керівник відділу харчових продуктів та агропромислового бізнесу Банку, визнала, що їй важко інвестувати в жінок. «Я та людина, яка не робила інвестиційних угод з жінками. Не тому, що я цього не хотів, але я лише коли-небудь зустрічав чотирьох жінок, які інвестували в інвестиції у багатьох чоловіків ».

Women in Food and Agriculture

У чому причина цієї розбіжності в потоці угод?

«Жінки-підприємці починають будувати відносини з інвесторами лише після того, як вони ретельно продумали свої ідеї, фінанси, плани на майбутнє та цілі. Отже, крок та завдання компанії є більш реалістичними. Цей етап розвитку вашої компанії насправді вже пізно. Як підприємець, ви повинні вибудовувати відносини зі своїми інвесторами на етапах перед початком роботи », - сказала Карен.

У рамках інвестиційного раунду перед початком насіння компанія зазвичай не має продукту, персоналу чи клієнтів. Інвестори не стоятимуть у черзі, але ви вже можете будувати відносини. «Ці відносини призведуть до більш регулярних інвестицій на пізніших етапах розвитку компанії. Чоловіки, з іншого боку, часто починають з половинної історії і кажуть, що вони можуть побудувати бізнес на 100 мільйонів доларів за 10 років, де жінка може сказати 50 мільйонів доларів ”.

Women in Food and Agriculture

Карп завершив сеанс завданням для всіх: послухайте крок жінки-засновниці, перегляньте презентацію, дайте відгуки, поговоріть із (колегами-чоловіками) колегами, щоб закрити цей проміжок в інвестиціях. Робіть одне щодня, щоб підтримувати жінок у секторі Agri-FoodTech, щоб забезпечити жінкам рівні можливості та доступ до інвестиційних фондів ».

Джерело та фото: Agfundernews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 251
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0