Потенціал агродрона під час внесення ЗЗР


Потенціал агродрона під час внесення ЗЗР
17:16, 18 2022
1 483
0

Чи є в агродронів потенціал для внесення ЗЗР?


Насамперед перед внесенням та безпосередньо під час внесення ЗЗР необхідно брати до уваги велику кількість різноманітних факторів. Наприклад, потрібно ретельно підібрати параметри налаштування обприскуючого обладнання, розібратись, які саме препарати потрібно вводити, а також обов’язково враховувати й їх хімічно-фізичні властивості на рослини. Не всі завжди можуть ретельно підготуватися до такої відповідальної роботи, тому багато аграріїв надають перевагу компанії AirFarming, котра проведе всі необхідні етапи обробки за них.

При внесенні ЗЗР існує таке поняття, як моновнесення, адже всі наявні види препаратів можна використовувати для обприскування. Використовуючи бакові суміші, необхідно контролювати, щоб одна речовина не заважала діяти іншій.

Працювати агрокоптером буде продуктивно навіть при невеликому земельному банку, адже вони дешевші в експлуатації, легші у використанні, а найголовніше – ефективніші.

Щоб повністю розкрити потенціал агродрона потрібно навчитись правильно ним керувати та знаходити найкращі параметри для обприскування. Експерти радять запускати прилад на висоту 4 м над ділянкою з посівами. Але одночасно з цим необхідно ретельно стежити й за іншими параметрами, а потім індивідуально підбирати ширину паралельного прольоту та висоту. Якщо ж говорити про швидкість польоту, то вона має значення в залежності від рельєфу ділянки. Для складних полів з різними пагорбами необхідно знижувати швидкість дрону для продуктивної роботи, а також для мінімізації пошкодження рослин через зіткнення з коптером.

Переваги внесення ЗЗР дроном


Найпершою перевагою внесення ЗЗР дроном перед класичними методами- є підвищення ефективності роботи. Саме коптером можливо здійснити обробку полів на будь-якій стадії росту рослин, а також звести їх механічні пошкодження до нуля.

Коптери можуть працювати навіть у складних умовах, водночас як традиційні методи мусять чекати, втрачаючи час. Наприклад, дрон обприскувач може вносити ЗЗР та різноманітні добрива навіть після рясних дощів чи при поривах вітру. Така технологія навіть може врятувати врожай в посушливі періоди.

AirFarming

Дроном легко працювати та контролювати всі його дії. Достатньо лише ввести необхідні дані і далі він зробить всю роботу за вас. Це дає змогу обробити все поле не дивлячись на рельєф чи різноманітні перешкоди на місцевості. Коптер може чітко розмежувати площу роботи та працювати тільки на виділених територіях. Після закінчення роботи прилад надає всю необхідну інформацію про виконані завдання.

Та, напевно, найприємнішою перевагою для всіх є ціна. Нові технології можуть не тільки зменшити ваші витрати на техніку, а також значно підвищити прибуток, завдяки підвищенню ефективності роботи та зменшенню збитків від втрати врожаю. Просто порівнюючи ціни на дрони та традиційні прилади для внесення добрив, можна зрозуміти у скільки разів це приємніше для гаманця. Дрон та все необхідне для нього обладнання обійдеться аграріям в близько $50 тис., а інші види техніки розпочинаються в ціні від $230 тис.

За допомогою агрокоптерів стає можливим обробляти посівні ділянки ультра малими обсягами діючої речовини, що надає цілу купу переваг для аграріїв. Наприклад, скорочення споживання ґрунтових вод, зменшення витрат на техніку та експертів, а також, завдяки цьому більша кількість препарату дійсно вбирається саме рослинами, а не входить до ґрунту. Таке точне розрахування кількості речовини допоможе й відстрокувати період звикання бур’янів, шкідників та хвороб до препаратів.

Агродрони в найближчому часі можуть стати незамінними для усіх аграріїв, адже вони дозволяють швидко та якісно вирішувати велику кількість сільськогосподарських завдань, та мають неабиякий вплив на збереження екосистеми природного балансу ґрунтів та водних ресурсів.

Джерело та фото: пресреліз Airfarming
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 126
0