МакДональдз шукає українську картопельку

МакДональдз шукає українську картопельку
Новини агробізнесу України
17:39, 10 январь 2020
1 443
0
В Україні достатньо картоплі, але МакДональдз купує в Польщі, тому що потрібен спеціальний сорт. Про це пише Економічна правда, яка взяла інтерв’ю в генеральної директорки МакДональдз Юлії Бадрітдінової.

Стало відомо, що українці за день споживають у мережі МакДональдз приблизно 160 порцій картоплі фрі. Щоб забезпечити клієнтів МакДональдз картоплею фрі, необхідно 17 тис.кг на день. Такі обсяги постачають польські виробники. Але мережа розширила меню – і для нових страв знадобиться й українська картопля.

Як вказує Бадрітдінова, Польща забезпечує не лише українські мережу, а й МакДональдзи половини Європи спеціальним сортом довгої картоплі. Вона вказує, що свого часу МакДональдз вклав кошти в завод у Польщі, де обробляють картоплю. Загалом політика мережі така, щоб підтримувати і розвивати постачальників.

Наразі МакДональдз розширив меню й успішно реалізовує інші пропозиції з картоплі, тому шукає постачальників і в українському агросекторі. “Для картоплі фрі ми найближчим часом не будемо змінювати постачальника, але насправді ми шукаємо виробників, це буде стосуватися “картоплі по-селянськи”, або “картопляних діпів”, – зауважила гендиректорка.

Можливо, ця пропозиція зацікавить вітчизняних картоплярів.

Джерело та фото: Landlord
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0