FarmERP - формування майбутнього фермерства

FarmERP - формування майбутнього фермерства
14:41, 10 январь 2020
1 473
0
За минуле століття технології зробили стрибки та межі, що полегшують життя людей. Сільськогосподарська галузь не відрізняється. З доступом до проривних технологій, таких як безпілотники, GPS, супутникові знімки, роботи, прогнозне моделювання, машинне навчання, блокчейни та технології Internet of Things, це високотехнологічне видання сільського господарства та землеробства - це певна реальність найближчим часом.

FarmERP

За минуле століття технології зробили стрибки та межі, що полегшують життя людей. Сільськогосподарська галузь не відрізняється. З доступом до проривних технологій, таких як безпілотники, GPS, супутникові знімки, роботи, прогнозне моделювання, машинне навчання, блокчейни та технології Internet of Things, це високотехнологічне видання сільського господарства та землеробства - це певна реальність найближчим часом.

Залежність від інтуїції, припущень та прогнозування погоди буде минулим, тому що фермери та великі сільськогосподарські компанії тепер можуть приймати більш обчислені та керовані даними рішення, використовуючи інструменти управління високим рівнем господарства. Існує потреба у високотехнологічних інструментах, які можуть принести поліпшення передбачуваної здатності різних сільськогосподарських операцій. Мета - досягнення вигідного, прогнозованого та сталого врожаю сільського господарства у всіх господарствах.

Ще в 2001 році, у той час, коли між землеробством та технологією не було зв'язку, стартап на основі Pune, Shivrai Technologies, заснований підприємцями з технологій Санджай Боркар і Сантош Шінде, розробив платформу FarmERP, яка почала усунути розрив між двома галузями.

Сьогодні FarmERP є не лише першопрохідцем у галузі AgTech, але є також провідною платформою для всіх потреб у галузі агротехнологій.

Правильний початок

Зважаючи на їхній сільськогосподарський досвід, рано стало зрозуміло, що основний учасник сільськогосподарського бізнесу, фермер, не знає, як вести свій бізнес. Інтенсивність конкурентоспроможності, яка існує у світі в даний час, посилюється з хвилиною, і традиційні фермери закінчуються відстаючими.

Фермери рідко знають, скільки прибутку чи збитків вони можуть отримати, не мають належного обліку для свого вирощування і не в змозі відстежувати їх прогрес. Додаючи до цього, непередбачуваність клімату також ускладнює оцінку попиту та пропозиції. Це призводить до зниження продуктивності.

Працюючи з Корпорацією знань Махараштри над проектом спільноти на базі ІКТ в галузі сільського господарства, ще в 2004 році вони почали надавати фермерам інформаційні та експертні послуги через Інтернет-кіоски. Вони пропонували цю послугу у більш ніж 60 центрах в Пуні та Ахмеднагарі. Все, що вони дізналися з цього досвіду, було використано для збагачення програмного забезпечення для управління фермою, яке вони розробляли під назвою FarmERP.

FarmERP

До 2004 року FarmERP мала своїх перших клієнтів; експортери виноградарських фермерів. На початку вони зіткнулися з труднощами, але врешті-решт, вони змогли знайти прогресивних фермерів, які були готові зняти програмне забезпечення, і вони полюбили його.

Зростаючий FarmERP

Це була FarmERP версії 1.0. На сьогодні FarmERP має 23 модулі, 600 + екрани, і він обслуговує 12+ підс вертикалі. Завдяки своїм технологіям ведення сільського господарства нового покоління та розумним особливостям ведення сільського господарства, FarmERP керує середовищем цифрового сільського господарства.

Однією з багатьох функцій FarmERP є функціонування планування. Включивши науку про штучний інтелект та дані, фермери можуть скористатись інформаційною аналітикою сільськогосподарських культур та рекомендаціями щодо стійкості до клімату для ефективного впровадження інформаційної системи управління фермерськими господарствами (FMIS).

"Ми розпочали свою подорож, працюючи з окремими дрібними фермерами, і врешті-решт ми розширили сферу діяльності, працюючи з великими фермами та агробізнесами", - сказала Санджай Боркар. "В даний час ми обслуговуємо в більш ніж 25 країнах", - додав він.

Santosh Shinde додав до цього "З нашим досвідом роботи в AgTech ми зараз працюємо з багатьма міжнародними клієнтами, середніми та великими фермами та агробізнесами".

FarmERP - це високомасштабована, налаштована та готова до майбутньої платформа. У ньому є функції, що включають оцінку врожайності, розумні рекомендації щодо врожаю, розвідницькі рішення, географічне відображення, фінансові модулі та навіть фінансові звіти, що стосуються врожаю. Це робить і зробило FarmERP найпопулярнішою платформою ERP для агробізнесу в усьому світі.

Майбутнє AgTech

Необхідно підвищити поінформованість зацікавлених сторін щодо переваг інвестування в ефективне програмне забезпечення управління фермерськими господарствами та високотехнологічних інструментів, які залишатимуться на перший план у ландшафті AgTech. Наступне десятиліття виявить зростання прийняття програмного забезпечення для управління фермерськими господарствами малими фермерами та великими підприємствами, оскільки видимі рентабельності інвестицій.

Джерело та фото: Agritechtomorrow
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0