Fifth Season виходить з тіні та презентує свою вертикальну ферму

Fifth Season виходить з тіні та презентує свою вертикальну ферму
16:38, 26 сентябрь 2019
1 391
0
Fifth Season (спочатку заснований як RoBotany) вийшов з режиму схованості і планує побудувати свою першу комерційну закриту вертикальну ферму, розташовану за межами Пітсбурга, в історично орієнтованому на стале містечку під назвою Бреддок. Стартап планує поетапне розширення в інших містах США подібного розміру.

Fifth Season

"Перша причина, по якій ми вибрали Піттсбург, - це те, що Карнегі Меллон має школу номер один з інформатики та робототехніки", - сказав Афін Остін Вебб, співзасновник та генеральний директор.

«Традиційні вертикальні господарства борються за те, щоб економіка працювала, і це велика причина, чому вертикальне господарство, яке має здатність вирішувати проблеми, не розширилося. Ми бачимо робототехніку як відповідь на відсутність повністю інтегрованого рішення. Ми залишаємось у Пітсбурзі через чудовий центр талантів».


Fifth Season

Компанія була інкубована в Центрі підприємництва «Університет Карнегі Меллон», який є альянсом бізнесу, робототехніки та інших шкіл, орієнтованих на підтримку інновацій. Вона відточила свою технологію завдяки двом науково-дослідним вертикальним фермам у пітсбурзькому мікрорайоні.

Листова зелень, вироблена на тест-фермах, продається в місцевих роздрібних торгових місцях, таких як Giant Eagle та Whole Foods, а також в місцевих ресторанах Kahuna та Superior Motors. Компанія продаватиме продукцію зі свого флагманського місця розташування Бреддока в продуктові магазини та ресторани Пітсбурга.

Стартап Fifth Season створив систему внутрішнього землеробства, яка використовує 40 роботів для впорядкування майже кожного аспекту вертикально зростаючої операції. Це включає зберігання, пошук, збирання врожаю, інтегроване боротьбу зі шкідниками та хворобами, розвідку, висівання насіння, упаковку засобів масової інформації та інше, повідомляє Вебб. Люди все ще беруть участь у цьому процесі, оркеструючи робототехнічну армію конкретними зростаючими рецептами чи іншими визначеними завданнями.

Fifth Season

Роботи мають важливе значення для бізнес-пропозицій стартапу, що має на меті полегшити найбільшу проблему прибутковості сільського господарства. У традиційних вертикальних господарствах, коли люди потребують підняття кількох історій для отримання важких піддонів, це не лише створює проблеми з часом та ефективністю, але також створює небезпеку для безпеки.

Fifth Season

«Традиційні вертикальні господарства мають десь від 40% до 60% витрат на працю. На повномасштабній вертикальній фермі, яку ми збираємося запустити в Бреддок, ми знижуємося до 20%. У традиційному вертикальному землеробстві праця сама по собі була дорожчою загальної вартості продукції, вирощеної в польових умовах. "

Незважаючи на те, що стартап бачить серйозну перспективу в потенціалі робототехніки для подолання трудових викликів, компанія знає про інші проблеми, які все ще обговорюються в приміщенні сільського господарства. Деякі критики припускають, що кімнатна агенція обмежена здатністю вирощувати достатню кількість продукції, а інші вказують на високе використання води.

Fifth Season

"У галузі є ряд проблем, які вона повинна вирішити, і ми великі, коли ми можемо говорити про це автентично і чесно, співпрацюючи в галузі за рішеннями", - пояснює Вебб.

«Одне - це енергія, і ми продовжуємо на це дивитися. Наша ферма в Бреддоку має мікросетку, частково працює на сонячній енергії, і ми робимо гоління для піку. Але ми хочемо взяти це далі. Ми думаємо про наш вплив вуглецю і стійкість з точки зору 360 градусів ».

На сьогоднішній день Fifth Season зібрав понад 35 мільйонів доларів на чолі з Drive Capital та приватними інвесторами. Фірма з венчурним капіталом орієнтована на підтримку зростання на Середньому Заході та її очолюють два колишні працівники Sequoia Capital, колишній інвестор Кріс Олсен та колишній партнер Марк Квамме.

Автор: Вікторія Малишко
Фото: fifthseasonfresh
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0