ADAMA увійде до структури Syngenta Group

ADAMA увійде до структури Syngenta Group
Новини агробізнесу України та світу
17:23, 09 январь 2020
1 286
0
ChemChina і Sinochem нещодавно оголосили про злиття, результатом якого стане об'єднання підприємств у нову холдингову компанію Syngenta Group Co.

Очікується, що Syngenta Group займе провідне місце у світі серед компаній, які працюватимуть в напрямку виробництва засобів захисту рослин, насіння та добрив, забезпеченні сільгоспвиробників додатковими цифровими технологіями та розвитком дистриб'юторської мережі в Китаї.

«Компанії ADAMA, Syngenta і Sinochem, що входять до складу новоутвореного об'єднання, домоглися значних успіхів у співпраці за останній рік. Формування Групи сприятиме подальшому зміцненню зав’язків між компаніями і отриманню додаткових прибутків від створених можливостей і синергетичних зв’язків», — йдеться в повідомленні.

Завдяки частці ChemChina в Syngenta Group Co компанія ADAMA займе місце одного з ключових акціонерів новоутвореного холдингу.

Зазначається також, що в структурі самої компанії не прогнозується змін. Штаб-квартира ADAMA залишиться в Ізраїлі, окрім цього, вона буде продовжувати торгуватися на Шеньчженьській фондовій біржі та підтримуватиме свої бренди і позиції на ринку.

Посада фінансового директора Syngenta Group була запропонована Чену Ліхтенштейну, нинішньому президенту і виконавчому директору ADAMA. У свою чергу, Ігнасіо Домінгеса, який на даний час є співголовою та комерційним директором компанії, буде призначено на посаду президента і генерального директора ADAMA. Очікується, що кадрові зміни набудуть чинності протягом першого кварталу 2020 року.

Джерело та фото: Superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 564
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 965
0