ADAMA увійде до структури Syngenta Group


ADAMA увійде до структури Syngenta Group
17:23, 09 2020
2 026
0

ChemChina і Sinochem нещодавно оголосили про злиття, результатом якого стане об'єднання підприємств у нову холдингову компанію Syngenta Group Co.

Очікується, що Syngenta Group займе провідне місце у світі серед компаній, які працюватимуть в напрямку виробництва засобів захисту рослин, насіння та добрив, забезпеченні сільгоспвиробників додатковими цифровими технологіями та розвитком дистриб'юторської мережі в Китаї.

«Компанії ADAMA, Syngenta і Sinochem, що входять до складу новоутвореного об'єднання, домоглися значних успіхів у співпраці за останній рік. Формування Групи сприятиме подальшому зміцненню зав’язків між компаніями і отриманню додаткових прибутків від створених можливостей і синергетичних зв’язків», — йдеться в повідомленні.

Завдяки частці ChemChina в Syngenta Group Co компанія ADAMA займе місце одного з ключових акціонерів новоутвореного холдингу.

Зазначається також, що в структурі самої компанії не прогнозується змін. Штаб-квартира ADAMA залишиться в Ізраїлі, окрім цього, вона буде продовжувати торгуватися на Шеньчженьській фондовій біржі та підтримуватиме свої бренди і позиції на ринку.

Посада фінансового директора Syngenta Group була запропонована Чену Ліхтенштейну, нинішньому президенту і виконавчому директору ADAMA. У свою чергу, Ігнасіо Домінгеса, який на даний час є співголовою та комерційним директором компанії, буде призначено на посаду президента і генерального директора ADAMA. Очікується, що кадрові зміни набудуть чинності протягом першого кварталу 2020 року.

Джерело та фото: Superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0