Перша інновація за сто років – PEPSI випустила напій, збагачений азотом

Перша інновація за сто років – PEPSI випустила напій, збагачений азотом
11:15, 12 2022
157
0
PEPSI® випускає напій NITRO PEPSI™ – першу в світі пепсі, збагачену азотом. Це не традиційна газована вода, а повне переосмислення напою. Nitro Pepsi буде доступна в банках по всій країні уже в березні, пише newfood.media

Категорія коли існує вже більше століття. Хоча в ній інколи трапляються інновації щодо смаку та упаковки, одна річ залишилася незмінною з моменту заснування категорії – бульбашки.

Зараз за допомогою Nitro Pepsi світовий гігант робить свій найамбітніший подвиг, переосмислюючи колу через масштабну інновацію.

PEPSI

Перша в історії кола з вмістом азоту насправді м’якша, ніж будь-який інший схожий напій – вона кремова, гладка та має зачаровуючий каскад крихітних бульбашок, увінчаних піною.

Компанія обіцяє, що Nitro Pepsi змусить споживачів переглянути те, що вони знаєте про колу. Менші бульбашки, насичені азотом, створюють неймовірно гладку кремову текстуру, що стала можливою завдяки унікальному віджету, розміщеному на дні кожної банки.

Це перший раз, коли цей тип технології віджетів, який часто зустрічається в пиві та кавових продуктах, застосовується до категорії кола і створює пінисту, пінисту, гладку текстуру, унікальну для Nitro Pepsi.Напій не виглядає і не має такого смаку, як традиційна кола чи газована вода.

Для оптимального споживання компанія відразу дає цілий перелік рекомендацій:
✔️ Найкраще подавати холодною, в ідеалі без льоду.
✔️ Найкраще повністю перелити напій у високий стакан.
✔️ Пити прямо зі склянки (а не через соломинку), щоб відчути унікальну піну.

Nitro Pepsi буде доступний у двох чудових смаках: Draft Cola та Vanilla Draft Cola, у новорозроблених банках.

Автор: Наталія Рекуненко
Джерело та фото: newfood.media
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 250
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 331
0