Американський м’ясний ринок у 2019 році


Американський м’ясний ринок у 2019 році
17:58, 08 2020
1 849
0

Які результати показав американський ринок м’яса та що очікує тваринництво у майбутньому?

Сьогодні в Азії зростає попит саме на імпортну свинину, курятину та яловичину. Африканська чума свиней щороку зменшує кількість свинокомплексів у Китаї та В'єтнамі, і наслідки цього дефіциту щороку змінюватимуть ринок.

Ситуація у США краща. Тут навіть американські постачальники м'яса, такі як Tyson Foods, продемонстрували найбільші прирости за останні роки.

Експорт до Китаю

Сьогодні США володіє рекордним запасом м'яса. На тлі значних закупівель та підвищення цін на свинину, вартість цього продукту залишається сталою на міжнародному ринку.

Більшість компаній, такі як Springdale, що у штаті Арканзас, заявили, що інтерес у китайських купців до їхньої курятини зростає після зняття заборони на експорт м’ясної продукції у 2015 році.

Внутрішній попит також сталий: споживання м'яса збільшується разом з доходами споживачів. Однак, сьогодні близько 8% світового білка знищено через АЧС, і поставки, як очікується, зменшаться в першій половині цього року.

Ринок штучного м’яса

За даними міжнародної некомерційної організації IRI, у листопаді 2019 року продажі штучного м’яса зросли на 40%. Хоча цей продукт складає лише 1% від американського м'ясного ринку у $86 млрд, продажі можуть зрости ще на $15 млрд протягом наступних п'яти-семи років.

Наразі традиційні м'ясні компанії не надто стурбовані втратою клієнтів. Попри АЧС виробництво свинини до 2050 року повинно збільшитися на 70%.

Американський м’ясний ринок

Переробка м’яса

Минулого року, американські переробники яловичини підвищили свій капітал внаслідок пожежі, яка виникла на одному з об’єктів корпорації Tyson Foods. Дана подія знизила продуктивність компанії, що в свою чергу зумовило приріст живих тварин і зниження цін на велику рогату худобу.

Водночас покупці яловичини, побоюючись перспективи нестачі м’яса, почали сплачувати за переробку більш високу ціну, і як наслідок — націнка для цього ринку досягли рекордної позначки.

Сьогодні у США існує 4 лідери переробки тваринної продукції. Деякі виробники, стривожені зниженням цін на велику рогату худобу, розпочали нечесну гру на ринку збуту, тому Міністерство сільського господарства США розпочало розслідування з метою пошуку доказів будь-якої недобросовісної конкурентної практики.

Переробники свинини також виграють від рекордно високих запасів м’яса. Експорт шинки зростав під час святкового періоду. Оскільки, у США величезне виробництво м’ясної продукції, ціна на живих тварин знижується.

Джерело та фото: aggeek
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
30 276
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 421
0