Чеський Foodtech Mewery стає «першим європейським стартапом із вирощування свинини з використанням мікроводоростей»


Чеський Foodtech Mewery стає «першим європейським стартапом із вирощування свинини з використанням мікроводоростей»
14:39, 11 2022
548
0

Чеський стартап Mewery претендує на те, що він є першим європейським стартапом у сфері харчових технологій, який розробляє культивовану свинину на основі власних мікроводоростей. Фудтех із Брно отримав підтримку від американського акселератора Big Idea Ventures для розробки культивованої свинини, пише vegconomist

«Те, як ми зараз отримуємо м’ясо через промислове фермерство до нашого столу, не є стійким – воно не може вижити»


Оскільки м’ясо свинини є другим за споживанням м’ясом у світі, а також найбільш споживаним і улюбленим м’ясом у Європі, Росії та Китаї, серед інших, Mewery націлив на те, щоб стати лідером у виробництві свинини в Європі. Повідомляється, що компанія Mewery розробляє свою унікальну технологію на основі мікроводоростей, щоб знизити витрати на вирощування на 70%. Компанія планує вийти на ринок до 2026 року до схвалення регуляторних органів.

Розробка культивованої свинини з використанням факторів росту мікроводоростей замість фетальної бичачої сироватки є ключовим фактором у стратегії Mewery, ставши першою чеською компанією, яка потрапила до престижного портфоліо Big Idea Ventures. Після цієї початкової нерозкритої інвестиції зараз готується ще один більш масштабний інвестиційний раунд, відкритий для інших інвесторів.

«Ці методи використовуються у фармації протягом багатьох років»

Зараз у європейському секторі вирощування свинини є й інші гравці, у тому числі Higher Steaks, провідна компанія з виробництва харчових технологій у Великобританії, яка показала перший у світі культивований бекон і свинячу грудинку. У Китаї перша в країні компанія, що займається вирощуванням м’яса Joes Future Food, нещодавно зібрала 10,9 мільйона доларів на будівництво лінії з виробництва свинини.


Foodtech Mewery

«Справді потрібно розуміти, що процес вирощування м’яса в лабораторії – це просто ще один процес, завдяки якому клітини ростуть. Це не м’ясо Франкенштейна, це не щось зовсім дивне – ці методи використовуються у фармації вже багато років», – сказав Радіо Прага засновник і генеральний директор Mewery Роман Лаус.


«Те, як ми зараз отримуємо м’ясо через промислове господарство до нашого столу, не є стійким – воно не може вижити. Тож це один із варіантів – не єдиний, але один – як зробити наш світ більш стійким, а також отримувати протеїн для постійно зростаючого населення».


Джерело та фото: vegconomist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0