Синергії МХП з Кернел та Астарта-Київ - бути!

Синергії МХП з Кернел та Астарта-Київ - бути!
17:56, 26 декабрь 2019
1 600
0
Агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" (МХП) розглядає можливість синергії з іншими великими агрохолдингами в сфері застосування сучасних технологій для управління бізнес-процесами, повідомив перший заступник голови правління МХП Юрій Мельник.

"У чому сьогодні може бути синергія? Наприклад, управління рослинництвом з точки зору автоматизованого робочого місця агронома, я думаю, у нас краще, з точки зору логістики, можливо, краще у" Кернел ", управління земельним банком, можливо, у" Астарти " . Цими блоками можна обмінятися, і всі про це говорять ", - повідомив він в коментарі агентству" Інтерфакс-Україна ".

За словами Мельника, українські агрохолдинги вже впровадили або знаходяться на етапі впровадження інновацій в різні бізнес-процеси, і тому ідея синергії стосується не питання економії, а, скоріше, обміну кращими практиками. "Ідея заощадити вже не працює, ми кошти вже витратили. Ці" сінергітіческій "кошти будуть не такими великими", - зауважив перший заступник голови правління МХП.

Джерело та фото: fixygen
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0