З’явився безкоштовний онлайн-курс з вирощування овочів та приготування борщу

З’явився безкоштовний онлайн-курс з вирощування овочів та приготування борщу
11:18, 26 2022
712
0

У тих, хто давно мріяв зайнятися овочівництвом, посадити власний город, або навчитися готувати смачний борщ є чудова нагода зробити це безкоштовно та в зручному форматі. В Україні з’явився новий онлайн-курс за цим напрямком, пише SEEDS.

Курс створено за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). У розробці навчального проекту «Мій борщ» взяло участь 50 фермерів – виробників овочів борщового набору з південних регіонів України.

П’ять серій курсу відкривають секрети вирощування п’яти складових борщового набору: буряка, картоплі, цибулі, моркви, капусти. Бонусом є ще одна серія, в якій лайфхаками щодо приготування ідеального борщу ділиться шеф-кухар.“Народний проект “Мій борщ” ми знімали для вас у полях півдня України минулого сезону, запланували і прем’єру, але почалась війна. Ми розуміємо, що зараз, коли на другий фронт, продовольчий, виходять усі, хто має землю, наш навчальний курс може бути корисним. Отже, учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, багато з яких зараз знаходяться в окупації, діляться секретами вирощування якісних та смачних овочів борщового набору”, – зазначають представники UHBDP.


Джерело та фото: seeds
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0