Субсидії перепризначать автоматично, – Мінсоцполітики

Субсидії перепризначать автоматично, – Мінсоцполітики
19:37, 25 2022
745
0

Субсидію також призначатимуть особам, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання, пише borgexpert

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану» від 19 квітня 2022 р. № 462.

Як пояснила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, згідно з документом автоматично, без звернення особи, відбудеться перепризначення субсидій на неопалювальний період з травня поточного року для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років. Таке перепризначення буде здійснюватися на підставі інформації, наявної в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС.

Субсидію також призначатимуть особам, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання.


Для отримувачів з регіонів, у яких тимчасово не працюють органи соціального захисту, встановлено спеціальний механізм визначення розміру житлових субсидій та пільг у квітні та протягом неопалювального сезону. Їхній розмір визначатиметься на основі розміру субсидії або пільги за січень 2022 року з урахуванням фактичних даних 2021 року про співвідношення середнього розміру субсидій або пільг у січні та квітні, а також у січні та вересні, як найбільш показовому місяці неопалювального сезону.

Окрім того, отримувачам субсидій з територій, де ведуться бойові дії:
1. субсидію призначать з початку сезону, незалежно від того, в якому місяці сезону вони звернулись за призначенням;
2. дозволено не інформувати про обставини, які впливають на призначення та розмір субсидії протягом воєнного стану, але вони зобов’язані поінформувати про такі обставини протягом першого місяця після скасування воєнного стану.

Джерело та фото: borgexpert
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0