Україна збільшить виробництво квасолі для експорту до Франції


Україна збільшить виробництво квасолі для експорту до Франції
16:21, 24 2019
1 740
0

В Африці та Америці стрімко зростає попит на бобові, і Україна має чудові шанси його закрити. Таку думку в ефірі радіо «Колос» висловив керівник трейдингової компанії з Конго Шансел Гонбеза, передає growhow

Також, на його погляд, чудові перспективи має експорт українського нуту, сочевиці, гороху та квасолі до країн Європейського союзу.

— Нещодавно українськими бобовими зацікавились партнери із Франції. Я знайшов фермерів, які вирощують та можуть постачати ці продукти, і уже 5 контейнерів (125 тонн) білої квасолі ми експортували в порт Марсель, — говорить трейдер.

За його словами, саме біла квасоля дуже користується попитом у Франції. З неї виготовляють консерви, які потім споживають всередині країни.

Раніше французи закупали квасолю в Канаді, але українська квасоля дешевша в логістиці, при цьому якістю не поступається.

— Маємо невеликий проєкт на наступний рік, тож будемо залучати фермерів, щоб вони збільшували обсяги вирощування квасолі. Але на перспективу цікаво консервувати її саме в Україні. Це більш вигідно для виробника, ніж експортувати свіжу квасолю. Тим паче, що є консервні заводи, які простоюють без належного навантаження, — говорить Гонбеза.

Ще один перспективний ринок для експорту українських бобових — Китай. Зокрема, туди доречно постачати сою.

— Китайці споживають 110 млн т сої в рік, а сам Китай виробляє тільки 17 млн т. Потрібно нарощувати площі під соєю для експорту до Китаю, тому що зараз Україна вирощує всього 4-5 млн т на рік, — додав фахівець.

Джерело та фото: GrowHow
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0