1,6 мнл фунтів додатково для Intelligent Growth Solutions

количество просмотров944   26-09-2019, 14:08
Шотландська технологічна компанія з вертикального землеробства Intelligent Growth Solutions (IGS) додатково залучив 1,6 млн. фунтів стерлінгів в другому і останньому раунді фінансування серії A, в результаті чого їх загальна сума склала 7 млн фунтів. Розбиваючи останній збір коштів, Ospraie Ag Science інвестувала 1,5 мільйона, а AgFunder внесли 100 тисяч.

Intelligent Growth Solutions

«Працюючи разом з іншими нашими інвесторами в цій серії фінансування, ми знаходимося в дійсно сильної позиції, щоб вивести нашу пропозицію на глобальний ринок і задовольнити попит, що росте майже щодня», - сказав генеральний директор IGS Девід Фаркухара. У цьому випуску стартап заявив, що кошти підуть на розширення присутності на ринку за рахунок глобальних продажів для освітлення як в агротехніці, так і в комерційних цілях. Очікується, що його системи освітлення будуть розгорнуті на початку 2020 року.

вертикальна ферма

Intelligent Growth Solutions - допомагає вертикальним фермам боротися з високими енерговитратами, пов'язаними зі світлодіодним освітленням. Скорочення споживання енергії до 50% і витрат на робочу силу до 80% в порівнянні з іншими середовищами вирощування в приміщенні. Може дати урожай 225% в порівнянні з ростом під склом.

Вертикальна ферма IGS «в коробці» вирішує одну з найбільших проблем сільськогосподарської галузі - вертикальні ферми. Найбільші з таких ферм сьогодні борються з високими витратами на електроенергію, пов'язаними зі світлодіодним освітленням, непостійним зростанням і якістю рослин і високими витратами на робочу силу. І це ще до того, як вони вирішать проблеми маркетингу і продажу продукції.

вертикальна ферма

Новий спосіб зробити вертикальне фермерство "складним"
Але що відрізняє IGS від всього іншого? За словами компанії, її технологія може знизити споживання енергії до 50% і витрати на робочу силу до 80%, в порівнянні з іншими середовищами вирощування в приміщенні. Він також дає врожайність 225% в порівнянні з ростом під склом.

«IGS володіє патентом на поставку цього виду енергії, який також дозволяє фермеру відправляти на ферму інструкції, щоб зробити світ, вітер і дощ дійсно необхідними культурам», - сказав Фаркухара. Система може бути попередньо запрограмована за допомогою «погодного рецепта», щоб автоматично змінювати «погодні» умови за допомогою AI. Він також використовує ті ж засоби зв'язку для моніторингу стану врожаю і ферми в режимі реального часу, так що фермер завжди в курсі того, що відбувається.

«IGS має величезний потенціал для зміни способів виробництва і поставки продуктів харчування, і наші інвестиції - перші Ospraie на внутрішньому ринку сільського господарства і в Шотландії - є свідченням нашої твердої віри в успіх технології IGS», - сказав Дуайт Андерсон, ІТ-директор в Ospraie Ag Science.

Наш власний Майкл Дін, який є партнером-засновником в AgFunder, підтримав думку колег-інвестора Андерсона. Він сказав: «Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з командою Ospraie для забезпечення того, щоб технологія IGS, що змінює гру, була розгорнута для розробників проектів в контрольованому сільському господарстві по всьому світу».

Автор: Андрій Богун
Фото: agfundernews