Україна ввела повне торговельне ембарго проти росії


Україна ввела повне торговельне ембарго проти росії
15:37, 11 2022
454
0

Український уряд на засіданні у суботу схвалив повне торговельне ембарго на торгівлю з росією, яка 24 лютого розпочала повномасштабну війну проти України, пише agroreview

Про це повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

“Введено торгове ембарго проти Російської Федерації. Заборонено імпорт на митну територію України товарів з російської федерації”, – написав він.

«Україна встановлює повне ембарго на імпорт товарів з росії. Ми юридично закріпили фактичне припинення торговельних відносин із російською федерацією, яке сталося 24 лютого. Сьогодні ми офіційно оформили повне припинення торгівлі товарами з державою-агресором. Відтепер жодна продукція рф не зможе бути ввезена на територію нашої держави. Відповідну постанову ухвалив сьогодні уряд», – повідомила перший віцепрем’єр, міністр економіки Юлія Свириденко у Фейсбуці.


За оцінкою Міністерства економіки, заборона російського імпорту блокуватиме щороку валютні надходження до рф на 6 млрд доларів. Ці кошти не отримає бюджет ворога, отже зменшаться його потенційні можливості фінансування війни.

«Такий крок України може слугувати прикладом для наших західних партнерів та стимулюватиме їх до посилення санкцій проти рф. У тому числі – впровадження енергетичного ембарго та ізоляції усіх російських банків. Саме такі дії стануть нашим внеском у знекровлення економіки росії й таким чином сприятимуть нашій перемозі», – зауважила Свириденко.


Крім того, на засіданні у суботу уряд денонсував договір між Україною та Білоруссю про співробітництво в галузі науки і технологій.

Зазначимо, Україна за день до початку вторгнення продовжила на рік заборону на торгівлю низкою товарів з російською федерацією. Така заборона діє в Україні ще з 2015 року.

Серед заборонених для імпорту товарів були м’ясо, риба, деякі молочні продукти та кава, чай, солодощі, алкоголь та цигарки, лікарські засоби, добрива, промислові товари, транспортні засоби, паперові вироби тощо.

Джерело та фото: agroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0